Mít sídlo své firmy na skutečně prestižní adrese je velkou výhodou. Nejen z hlediska důvěryhodnosti a vážnosti v očích ostatních podnikatelů, obchodních partnerů i široké veřejnosti, ale i pro vlastní pocit hrdosti z úspěšného podnikání. Ovšem pro běžného podnikatele bez výhodných kontaktů není získání takového sídla jednoduchou záležitostí.

Můžete však využít služeb společnosti Strong business, která nabízí sídlo firmy nebo kanceláře v Praze a v Brně. Tato společnost také nabízí prodej ready made společností, což jsou již existující společnosti založené výhradně za účelem jejich následného prodeje.

Co získáte koupí sídla?

Hlavně budete mít sídlo své nové nebo již existující společnosti ihned bez zbytečného hledání a inzerování, což stojí energii, čas a peníze. Navíc budete mít sídlo a adresu své společnosti v prestižní lokalitě Prahy nebo Brna. Posílíte svou image a důvěryhodnost nejen u zákazníků. Získáte kontaktní adresu, která vám zajistí komfort při přijímání pošty, balíků nebo kurýrních zásilek. Tuto adresu získáte jednou pro vždy, i kdybyste sídlo společnosti přestěhovali jinam. Vaše korespondence i další dokumenty budou archivovány a vy tak budete mít možnost se v přehledném seznamu své korespondence a dokumentace orientovat. Další výhodou je dosílka přijatých zásilek, což znamená přeposílání přijatých zásilek kamkoliv v ČR i do zahraničí.

Další výhody

Budete-li mít sídlo své firmy například v lukrativní části Prahy 4 – Michli, budete mít ve svém okolí vše, co je potřeba pro podnikání. Tato lokalita je známa progresivním rozvojem administrativních a bytových komplexů a také zde sídlí několik bank a pojišťoven.

Celé jednání o sídle společnosti s firmou Strong business je rychlé a nekomplikované zejména díky tomu, že tento prodejce nabízí sídla a adresy pouze v objektech a prostorách, které jsou v jejím vlastnictví. Prodej sídla firmy je službou znamenající komplexní servis týkající se registrační adresy užívané v obchodním nebo živnostenském rejstříku a korespondenční adresy související v předávání vzkazů, příjmu pošty, skenování došlé pošty nebo jejím přeposílání.