Máte rádi teplo, slaný mořský vzduch, sklenici lahodného kvalitního vína vypitou při romantickém západu slunce? Užíváte si rádi prosluněné optimistické počasí? Chcete trénovat světové jazyky v běžných každodenních situacích? Nemáte čas na týdenní nebo čtrnáctidenní dovolenou, ale přesto se chcete podívat k moři?

I během víkendu si můžete všechno výše zmíněné dopřát. Využijte nabídku hotelů v Itálii a užijte si prodloužený víkend u moře. S Allegrií – firmou na zážitky můžete sjednat hotel bez starostí a bez zbytečných příplatků za hlouposti. Nový typ voucherů je tu přichystaný přesně pro vás.

Značka Hotelcard

Jak to všechno funguje? Je to jednoduché, po zakoupení balíčku s názvem Eurovíkend pro dva obdržíte poukaz se třemi kódy, každý z nich platí na rezervaci ubytování na jednu noc pro dvě osoby. Vy si tak můžete užít buď čtyři dny na jednom místě, anebo si užít tzv. road trip třeba po celé Itálii a každou noc spát na jiném místě. Jedinou podmínkou je doplacení polopenze přímo na místě. Nemusíte se však bát, ceny polopenze jsou vždy uvedeny předem. Dovolená Itálie pro vás už nemusí být jen snem. Může se stát jednoduše skutečností!

Jednoduchý nákup

Doba internetová nám každodenně usnadňuje život při běžných aktivitách pracovních i soukromých. Také nákup zážitků a s nimi spojených pobytů u nás či v cizině lze zařídit z pohodlí domova. Stránky www.firmanazazitky.cz/prodlouzeny-vikend-u-more/ vám mohou pomoci nejen najít všechny potřebné informace k uvedenému typu cestovního zážitku, ale také k pohodlnému nákupu. Užijte si své volno v Itálii nebo v jiných evropských zemích levně a bez starostí. S Allegrií to jistě zvládnete!