Líbí se vám vozy Tesla? Když se vám něco líbí, nemusíte si to přeci hned pořizovat. Jednou z velkých výhod současné doby je, že si lze mnoho věcí výhodně půjčit. Půjčit si můžete zahradní stroje, peníze, počítačovou techniku, ale i auta. Proč mít drahý vůz v garáži a mít vrásky z toho, kolik vás stojí, když si s ním můžete udělat radost kdykoliv. Snad nejžádanějšími vozy současnosti jsou vozy Tesla. Můžete si je půjčit, střídat jednotlivé modely a čerpat všech výhod, jaké jízda s nimi přináší.

Kde si můžete vozy Tesla půjčit?

Zapůjčení tesly nabízí pražská půjčovna na Pujcovna-tesla.cz. Pokud hledáte důvod, proč si tento vůz půjčit, měli byste vědět, že se řízení vozů na fosilní paliva a elektrovozů velmi liší. Elektrovozy nejsou pomalé, reagují velmi rychle a poznáte to zejména v momentě, kdy šlápnete na plyn. Jejich jízda je energická, dynamická a přitom tichá. Něco takového s běžným vozem nezažijete a tento rozdíl si pravděpodobně rychle zamilujete. Tesla nabízí celou škálu krásných vozů a dokonce i v půjčovně si můžete vybrat takový vůz, který se vám bude líbit nejvíce. Nabízí se vám Tesla S P85D, Tesla X P100D a Tesla 3 Long Range. Každý z nich je úchvatný a přímo na webu si můžete o každém z nich přečíst bližší specifikace. Co se týče ceny za půjčení, ta je už od 2200 korun na den. To zajisté není mnoho a možná přemýšlíte o tom že byste si ho půjčili i na více dní.

Můžete si udělat jen tak radost a zkrátka si jízdu v elektromobilu vyzkoušet. S vozem můžete třeba také vyrazit na dovolenou nebo třeba na obchodní schůzku, využití je už jenom na vás. Vozy jsou plně pojištěné, mají dálniční známku, asistenční službu i povinné ručení. Může si je půjčit prakticky kdokoliv, jen je potřeba počítat s podmínkou, že by vám mělo být minimálně 21 let a měli byste mít alespoň rok řidičský průkaz. Pokud vás půjčení Tesly láká na nic nečekejte a vůz si zarezervujte třeba ještě dnes.