Mít pověšený na stěně domova nebo kanceláře obraz není nic výjimečného ani zvláštního. Ať už se jedná o malbu či plastiku dokáže každý obraz interiér obzvláštnit, zútulnit, vytvořit originálním. Použité barvy mohou různě ovlivňovat domácí pohodu nebo pracovní nasazení. Mechové obrazy toho však umí mnohem více, než vytvořit interiér originálním.

Obrazy z mechu jsou vhodné do každého prostředí

Nespornou výhodou mechových obrazů jsou jejich vlastnosti. Mechové obrazy mají antistatické účinky, nepotřebují žádnou zvláštní údržbu (ačkoli jsou z opravdového mechu) a dokonce odpuzují prach.

Pokud hledáte tipy na dárek pro své blízké, může být mechový obraz tím, co vykouzlí úsměv na tváři. Mechový obraz se bude skvěle vyjímat na stěně v kanceláři, v hale, ale také například ve vinárně.

Mech je opravdový

Mnoho lidí pochybuje o pravosti a „živosti“ použitého mechu.

Mech je upraven speciální metodou, která zajistí jeho dlouhou životnost. Ostatně, na webu gabrielaart.cz objevíte nejen mechové a dřevěné obrazy, ale také se můžete podívat, jak takový obraz vzniká.

Proč je mechový obraz tou nejlepší volbou?

Mech má řadu vlastností, díky kterým předčí živé i umělé rostliny:

  • Nevyžaduje zvláštní péči.
  • Skvělý vzhled i po letech.
  • Neškodné pro lidské zdraví.
  • Originalita designu.

Pokud mech udržíte mimo přímé sluneční světlo, stejně jako budete udržovat vlhkost v místnosti, zachová si barvu a svěží vzhled až 10 let.

Kde se mechové obrazy nejlépe vyjímají?

Stabilizovaný mech lze použít k dekoraci kancelářských a bytových prostor, výloh, hotelů atd. Také tento dekor vypadá skvěle v restauracích, kavárnách a dalších rekreačních zařízeních. Výrobek ze zeleného mechu nejen vytváří útulnost, ale také zdůrazňuje status a vynikající vkus majitele podniku nebo zařízení.