Praha se stává velmi oblíbeným místem pro výlety i víkendové pobyty a to nejen našich, ale i zahraničních turistů. Každý z nich má trochu jiné cíle. Někoho láká kultura, jiný míří do divadla, další si chce poslechnout kvalitní muziku, někdo chce vyzkoušet něco z netradičních zážitků, které Praha nabízí. Všichni však mají cosi společného – užít si atmosféru města.

Kromě historický a kulturních památek nabízí Praha celou řadu zábavních podniků a barů, v nichž můžete zažít neopakovatelnou atmosféru nočního velkoměsta a jeho zábavního života.

Hudební a taneční kluby

Milovníci hudby zavítají do některého z hudebních klubů, kterých Praha nabízí nepřeberné množství. V celé řadě z nich můžete shlédnout živou hudební scénu. Velmi oblíbené jsou kluby rockové, jazzové a své příznivce si nacházejí i kluby hip hopové.

Na své si přijdou i milovníci tance, pro něž je připravena celá řada klubů tanečních.

Kluby pro dospělé

Pokud je vám 18 let a více, můžete navštívit některý z klubů, které jsou určeny pouze dospělým návštěvníkům. Velkou oblibu si získávají erotic massage Prague, swingers party cluby, erotic and Tantra massages, Prague nightlife nebo escort service.

Kasína a herní sály

Někteří návštěvníci zavítají do kasína kvůli pokeru či jiným karetním hrám, jiní nechtějí moc přemýšlet, tak raději zvolí herní automaty. Všichni návštěvníci však mají několik věcí společných – nadšení a adrenalin ze hry a vidinu velkého zisku.

Vinárny, bary a restaurace

Na milovníky jídla a pití čeká v Praze celá řada kvalitních restaurací, vináren a barů. Pokud hledáte něco méně tradičního, zavítejte například do britské či irské hospůdky. Velmi oblíbené se stávají i pivní lázně, kde se pivo nejen konzumuje, ale je využíváno i pro léčebné procedury.

Milovníci pozdní zábavy uvítají Midnight Munchies, které jim poskytnou občerstvení i v brzkých ranních hodinách.