Pamatujete si na své první vydělané peníze? Kolik to bylo? A kolik nejvíc jste byli jako malé děti schopni vydělat? Pojďme se společně podívat na děti, které nějaké kapesné vůbec nezajímá!

Jayden Bladesoe-3,5 milionu dolarů

Říká vám něco Bladesoe? Ne? Jedná se o společnost, která za pouhé dva roky vydělala třináctiletému chlapci Jaydenovi tolik peněz, že se mohl nazývat milionářem. Jeho společnost pracovala v oboru IT a grafického designu.

Rico Rodriguez-4 miliony dolarů

Seriál Moderní rodinka nejspíše znáte a právě malý Manny, alias Roci Rodriquez si díky roli inteligentního tlouštíka vydělal pořádný ranec.

Chloe Grace Moretz-12 milionů dolarů

Kdo by neznal tuto, dnes již dospělou slečnu, mimochodem velice krásnou. Zazářila ve filmu Kick Ass a momentálně patří mezi největší vycházející hvězdy Hollywoodu. Je krásná, má fůru peněz a hlavně je poměrně dost normální. Prostě ideální partie.

Nick D´Aloisio- 30 milionů dolarů

Tento chlapec naprogramoval aplikaci, která uživatelům zestručňovala zprávy. Jen díky ní vydělal 2 miliony dolarů, ovšem poté jí od něj koupila společnost Yahoo za 30 milionů dolarů.

Princ Gerge Alexander Louis-více jak jedna miliarda dolarů

Prince Gerge je přesně ten princ, který se narodil vévodkyni Kate a Princi Wiliamovi. Jsou mu jen tři roky a už je jedním z nejbohatších dětí na světe. Jeho jmění je momentálně odhadováno na více jak jednu milardu liber a to především díky uměleckým dílům, které má jeho rodina v držení. Navíc i ostatní majetek jí každoročně generuje takové příjmy, že si to nedokážeme představit. No asi jsme se špatně narodili. Poproste své rodiče, jestli by to nešlo nějak zařídit, aby jste se jim narodili, až budou bohatí.