Dobrý film na večer to může být občas celkem problém. Mnoho z nás se snaží najít filmy, které ještě neviděli, protože jsou třeba úplnou novinkou, ale pojďme se podívat na klenoty filmového archivu, které jste možná už viděli, ale vracet se k nim nikdy neomrzí.

Prvním takovým snímkem je zcela jistě Sám doma. Kdo by nemiloval Kevina? Nejlepší na tom však je i to, že film si nemusíte pouštět jen o Vánocích, potěší totiž kdykoliv.
Tzv. jednohubky jsou filmy, na které se podíváte jednou a již nikdy víc. A přesně k nim patří i Sharknádo, tedy film ve kterém létají žraloci v tornádu. No prostě absolutní blbost, u které můžete naprosto vypnout a užívat si že stupidní na světě nejste jen vy sami.
Podobný film, ke kterému se však budete vracet rádi, je snímek Zahulíme, uvidíme s Haroldem a Kumarem. Jejich neuvěřitelný a naprosto explozivní příběh vás dostane do kolen. Akce v něm střídá akci a zvratů je tu tolik, že už nebudete vědět čemu věřit. A nejlepší na tom je to, že tento film má i dvě pokračování.
Hadi v letadle s naprosto jednoduchou zápletkou, která se však změní v absolutní noční můru. Mít hada v letadle není dobrý pocit a když jich tam máte více jak tisíc a úplně všude, to je problém ještě větší.
No, a pokud dáváte přednost animákům, máme pro vás dva tipy. Tím prvním je film Hledá se Nemo, který chytne za srdce malé i velké a tím druhým je Příběh hraček, který patří k nezaměnitelné animované klasice.

Pokud je vaší srdcovou záležitostí animovaný film, pak rozhodně neuděláte chybu Shrekem nebo snímkem Hledá se Nemo.

A všimli jste si toho, co je na těchto filmech to nejzajímavější? Jejich názvy do posledního přesně vystihují to, o čem tento film vlastně je.