Maminky, slečny, paní – prostě dámy všech věkových kategorií – jste unavené, žijete ve stresu a dochází vám síly? Na chvilku se zastavte, vezměte do ruky telefon, zavolejte nejlepší kamarádce a pojeďte si společně užít několik dní volna v exkluzivní společnosti našeho nejkrásnějšího města a luxusního hotelu. Stát vás to rozhodně nebude moc! Máme i tipy na výlety.

Přívětivé ubytování s dobrými službami

Jeden den vám stačit nebude, pokud si chcete odpočinout a pořádně si užít dny volna, najděte si minimálně víkend. A kam vlastně vyrazíte? Svou náruč vám otevírá pulzující Praha, jedině v ní se totiž dá zažít plno krásných věcí – určitě vás budou zajímat nákupy ve velkých nákupních centrech, zatoužíte vidět romantické památky, vyrazíte za kulturou do divadla anebo i do některého z klubů na drink a večerní povyražení. Aby vás netížil problém dopravy, a současně jste měly veškerý komfort, doporučujeme jako dovolenkový domov zvolit Belvedere hotel Praha 7.

Za velmi atraktivní cenu si užijete 4* luxusní pokoj a všechny služby hotelu. Zajít si zde můžete třeba i na thajskou masáž, ke kadeřnici nebo na kosmetiku. Součástí hotelu je také restaurace a Lobby bar. Nechybí v něm ani zázemí pro konference, hotel nabízí pro firmy i soukromé účely výhodný pronájem sálu v Praze.

Strategická adresa jako velká výhoda

A co potěší nejvíc – určitě je to strategická poloha, hotel totiž stojí nedaleko Pražského hradu, takže svůj okruh za památkami můžete začít právě zde. Z dalších památek byste neměly minout Staroměstské náměstí, katedrálu sv. Víta, Karlův most a projděte si také Malou Stranu.

Trochu mystiky zažijete, pokud se vydáte na Vyšehrad. Stojí zde legendami opředené Ďáblovy kameny (více o nich zde). Táhne vás to na nákupy? Několik tisíc obchodů mají dohromady tato oblíbená nákupní centra: Myslbek, Eden, Palladium a Černý most.