Víte co se říká, láska je mocná čarodějka a dělá z lidí blázny. Co nejbláznivějšího jste v jejím jméně udělali vy? Vsadíme se s vámi, že to na náš dnešní příběh mít nebude!

Alexander Cirk by mohl být jasným důkazem toho, že pro lásku jsou lidé ochotni snést cokoliv. Tento muž potkal na internetu jednu slečnu, se kterou si začal psát a jejich vztah začal být vážnější a vážnější. Problém však byl v tom, že jí Alex nikdy neviděl na život. Důvodem bylo to, že slečna byla až z Číny.

To ovšem nebyl pro Cirka žádný problém. Se slečnou Zangovou se domluvil, že za ní přijede. Ovšem v momentě kdy nastoupil do letadla pro něj začalo to nejhorší peklo v životě. Slečna Zangová mu totiž nevěřila že do Číny poletí a tak muži nevěnovala příliš velkou pozornost. Navíc se prý chystala na plastiku, takže se jí myšlenky točily někde trochu jinde.

Nadšený Cirk tak vystoupil na letišti, ale k jeho zklamání jej tu nikdo nevítal. No a protože pro lásku člověk udělá cokoliv, rozhodl se že počká. Čekal hodinu, dvě, den a nakonec se jeho čeká vyšplhalo na deset dní. Vyvolená mu nebrala telefon, protože zrovna byla v nemocnici na plastice a jiný kontakt na někoho v Číně neměl.

Círk to desátý den vzdal, tedy vzdalo to jeho tělo a on zkolaboval. Byl opět převezen domů a jeho příběh se velmi rychle rozšířil po internetu. Dostal se i k oné slečně Zangové, která až tehdy zjistila, že letenky nebyl vtipem, ale skutečností. A slíbila, že se za ním zajede do Nizozemska podívat. Což ovšem doposud neudělala.