Ve světě se toho denně děje tolik, že mnohdy ztrácíme přehled. Pokud chcete, aby vám nic neuniklo a veškeré zprávy ze světa jste měli mezi prvními, využijte na internetu webové stránky Moře zpráv. Tyto stránky přinášejí online denní zpravodajství z celého světa. Zaměřují se nejen na politické dění, ale nabízejí i zajímavé zprávy ze světa vědy a techniky, z vesmíru či z historie. Dozvíte se zde také o některých průlomových objevech, přečtete si informace a názory na různé záhady či konspirace. O tom, že žádné téma není pro webovky Morezprav.cz cizí, svědčí jejich motto: „Na Moři Zpráv strávíte moře času“. Tento čas ovšem není vůbec utracen zbytečně a navíc si na těchto stránkách každý najde to, co ho zajímá.

Různé informace z celého světa

  • Pokud věříte, že jednou přijde soudný den a s ním globální zkáza, můžete se dozvědět něco o krytech zhotovených pro nejbohatší z nás. Ovšem poptávka po důkladných krytech má také jiné důvody. Je to obava z globální pandemie, pádu asteroidu nebo světové války. Jsou rozmístěny po celém světě, ale možná, že jste dosud netušili, že ten největší a nejluxusnější bunkr na světě je v Česku. Nazývá se Oppidum a nachází se poblíž Českého Brodu. V článku jsou popsány luxusní kryty disponujíc soukromými byty, zahradami, lázněmi a dalšími službami
  • V jiném článku se dozvíte o „Zakázaném městě“, které sloužilo nacistům i sovětům. Nachází se uvnitř borovicového lesa východního Německa a jedná se o opuštěný vojenský komplex, ve kterém nacisté i sověti plánovali své bojové operace. Byl domovem 40 tisíc sovětských vojáků, a proto si vysloužil přezdívku „Malá Moskva ve východním Německu“. Poslední vojáci odtud odešli před 25 lety a od té doby je komplex opuštěný.

Zdraví, cestování a jiné zprávy

Moře zpráv zahrnuje i užitečné rady a informace o zdraví prospěšných potravinách. Také zde zjistíte zajímavost, že například pití alkoholu může být v některých případech přínosem. Příznivci cestování se na webovkách dočtou nejen aktuální zprávy ze světa, ale také zde najdou tipy na některé zajímavé destinace. Ovšem nejen to, jsou zde také videa. Například je to zážitek muže, který při plavbě na širém moři zpozoroval neznámý úkaz na obloze. Jiné video je o utajeném incidentu československé armády s UFO. Také jsou zde úžasné fotografie, ukazující život v nejvýše položeném městě na světě.