Chcete-li dodat svému vozidlu na atraktivitě a eleganci, pořiďte si značkové elektrony, čili litá hliníková kola. Obchod AAAALU.cz nabízí toto zboží za dostupné ceny a to na všechny značky a modely automobilů, které se vyskytují na tuzemských silnicích.

Proč právě elektrony?

Obchod AAAALU klade velký důraz na perfektní kvalitu a originální vzhled, kterým se její elektrony vyznačují. Vedle atraktivity, elegance a výjimečného vzhledu mají elektrony i celou řadu technických předností. Především je to jejich nízká hmotnost, která pozitivně ovlivňuje brzdění, akceleraci a také přispívá k nižší spotřebě pohonných hmot. Tuhost a pevnost elektronů kladně ovlivňuje tak celkové odpružení vozidla. V porovnání s klasickými plechovými disky jsou výhodou elektronů větší otvory, které zajišťují lepší průchodnost vzduchu, který ochlazuje brzdy. Jednou z největších praktických výhod elektronů je jejich dlouhá životnost při minimální údržbě a samozřejmě že vám nezkorodují.

Proč elektrony z obchodu AAAALU?

Elektrony nejsou pro personál tohoto obchodu jen pouhým zbožím. Zákazníkům je zde totiž nabízena především jedinečnost, nevšednost a originalita. V nabídce jsou nejmodernější designy alu kol, precizně propracované detaily a módní lakování. Zákazníky láká již více než deset let jak kvalita, tak nejnižší ceny na českém trhu. Výhodou je, že všechny nabízené elektrony jsou skladem, takže jsou doručovány do druhého pracovního dne od objednání. Příslušenství k alu kolům ke každému vozu je dodáváno zákazníkům zdarma.

Nemůžete si vybrat?

Pestrá nabídka nejrůznějších značek, typů a modelů může zákazníkovi komplikovat výběr elektronů, které by jeho vozidlu nejlépe slušely. V tom případě je velkým pomocníkem unikátní konfigurátor, neboli vizualizér obchodu AAAALU. Konfigurátor vám umožní vidět zvolené elektrony přímo na vašem automobilu a posoudit tak, které elektrony by vašemu autu nejlépe slušely. Stačí vložit ze svého počítače fotku svého auta a pak už jen zkoušet, jak by jednotlivá alu kola na vašem voze vypadala.