Služby změna společenské smlouvy, zakladatelské listiny či provedení změn na veřejných obchodních a komanditních společnostech, s kompletním právním i poradenským servisem jsou zde pro vás. Jak služeb využít?

Změna ve společnosti

Jak se provádí změna společenské smlouvy nebo zakladatelské listiny? Jednoduše vyplňte nezávazný online objednávkový formulář a uveďte základní informace a služby, které chcete využít. Chystáte se změnit jednatele, společníka, název či způsob jednání? Vše svěřte do rukou firmy, která má s tímto oborem zkušenosti a může se opřít o právní a poradenský servis. Služby můžete využít i v případě, že se chystáte změnit předmět podnikání, kapitál nebo sídlo společnosti. Ušetřete svůj drahocenný čas!

Ceník služeb

Veškeré změny společenských smluv či zakladatelských listin či jejich vytvoření, ale i zajištění provedení změn na veřejných obchodních a komanditních společnostech nemusíte realizovat sami. Vybrat si můžete ze třech základních služeb – základní cena za běžné úkony bez požadovaného notářského zápisu je první z nich. V případě nutnosti notářského zápisu je cena včetně podání změn na příslušný rejstříkový soud v rámci zákonné lhůty pro provedení změn. Spěcháte? Využijte jedinečné možnosti vyřídit změny s notářským zápisem a express zápisem do obchodního rejstříku.

Doplňkové služby

Využijte doplňkové služby a přesuňte sídlo své společnosti do velkého města. Získáte i automatické zřízení poštovní schránky, scanování korespondence a notifikace došlé pošty na e-mail. Proč je vhodné si přesunout sídlo firmy do Prahy či Brna? Zajistíte si větší věrohodnost vaší firmy u zákazníků i zadavatelů výběrových řízení a ušetříte si starosti s administrativou v případě expanze firmy do větších prostor.

Přenechte úřadování profesionálům.