Na svatbu se zpravidla vzpomíná celý život. Chcete-li mít opravdu nezapomenutelné zážitky, pak si objednejte svatbu na jižní Moravě. Tato oblast je proslulá vynikajícím moravským vínem, sluncem prozářenou krajinou a pohodovými vstřícnými lidmi. Tuto příjemnou atmosféru si můžete vychutnat, pokud zvolíte pro svůj šťastný den Vinařský dvůr na faře v Ivani, což je malá jihomoravská obec přímo v srdci Pálavy pod Pavlovskými vrchy. Svatba jižní morava probíhá se všemi zvyklostmi pravé moravské svatby a je zážitkem pro všechny zúčastněné.

Přednosti tohoto místa

Vinařský dvůr je bývalá fara v Ivani, která se nachází uprostřed pálavských vinic. Přímo z Vinařského dvora se můžete kochat úchvatnými výhledy na Pavlovské vrchy a monumentální zříceninu hradu Děvín. Soukromí v průběhu svatební hostiny vám poskytne uzavřené idylické prostředí obklopené historickými zdmi bývalé barokní fary. K dispozici budete mít celé venkovní prostory tvořené krásnou letní zahrádkou. V případě nepříznivého počasí se můžete přemístit do vnitřních prostor objektu.

Obřad a hostina

O celý průběhu svatebního dne se vám postará personál zdejšího penzionu, který má se svatbami bohaté zkušenosti. Na vás jen záleží, zda si zvolíte svatbu v kostele, nebo necírkevní svatební obřad. Církevní svatba by proběhla v místním kostele svatého Bartoloměje, který je chráněnou kulturní památkou ČR. Necírkevní obřady se uskutečňují v objektu zdejšího obecního úřadu. Těšit se můžete i na následující svatební zvyklosti, které pro vás personál rovněž připraví. Ten vám bude po celou dobu k dispozici a postará se o splnění všech vašich požadavků a přání.

Jak si můžete svatbu objednat

Ideální je osobní návštěva, při které se seznámíte s prostředím i personálem. Ten vás provede všemi prostorami vinařství a projedná s vámi i svatební menu, ve kterém samozřejmě nechybí ta nejlepší moravská vína. Všechny prostory jsou nově zrekonstruovány a pojmou až 100 hostů. Můžete se spolehnout, že svatba na jižní moravě proběhne bez problémů, v klidu a pohodě.