Asi neexistuje v České republice člověk, možná i na světě, který by neznal ohňostroj. Fascinující světelné úkazy na obloze ohromují lidi již stovky let. Málokdo však tuší, jak negativní dopad mají ohňostroje na životní prostředí. Mezi lidmi je všeobecně známo, že hluk nedělá dobře drtivé většině zvířat, nejen domácím mazlíčkům. Existuje mnoho dalších důvodů, proč na další slavnosti, svatbu či jinou významnou událost zajistit drone show.

Dronová světelná show je šetrnější k životnímu prostředí

Ohňostroje jsou plné toxických prvků, uvolňují skleníkové plyny, které patří mezi některé z hlavních přispěvatelů ke změně klimatu, včetně oxidu uhličitého, oxidu uhelnatého a dusíku.

Když explodují, jejich vedlejší produkty mají potenciál kontaminovat vzduch, vodu a půdu. Dětské plíce jsou také obzvláště citlivé na znečištění, které ohňostroje produkují, což znamená, že tradiční ohňostroje nemusí být tak přátelské k rodině, jak jste si kdysi mysleli.

Co tedy dělá z dronů nejlepší alternativu?

Ohňostroje jsou na jedno použití, uvolňují uhlík do atmosféry, explodují ve vzduchu a odpad putuje na zem.

Ze všech těchto důvodů jsou drony nejlepší alternativou ohňostrojů. Nezakládají požáry, neplaší zvířata, nejsou jednorázové a skvělé na nich je, že je můžeme napájet pomocí obnovitelných zdrojů energie.

V MAGIC DRONES, s.r.o. jsou si všech těchto výhod vědomi, proto patří mezi špičku v pořádání dronových show v České reoublice.

Jejich světelná show způsobuje bolest za krkem, jelikož nedokážete odtrhnout od oblohy zrak. Nezáleží na tom, zda na obloze probíhá příběh vaší lásky, zrod vaší firmy, vidíte obrazce oblíbených pohádkových postav vašich dětí, dokonalá synchronizace barev, schémat a hudby vás rozhodně nenechá chladnými. Dronová show je viditelná i ze vzdálenosti větší než 1 kilometr.

Pokud i vy toužíte mít na oslavě, večírku nebo svatbě dronovou show, není nic jednoduššího, než vše zajistit na magicdrone.cz.