Sportovní suplementy nemusí být nutně jenom otázkou sportovců na té nejvyšší úrovni. Ačkoliv je spousta lidí používá zcela zbytečně nebo nesprávně, tak je mnohem větší procento lidí, pro které by suplementy měly jednoznačně pozitivní účinky, ale nepoužívají je.

Jedná se především o ty osoby, které jsou ve své práci fyzicky aktivní. Typicky jde o takové profese jako jsou u mužů řemeslníci, nebo v případě žen obsluha a pokojské. Jakákoliv práce přitom zatěžuje tělo mnohem více nežli samotný trénink. Proto bychom neměli nikdy zapomínat na to, že některé suplementy mají potenciál zlepšit zdraví i u těch, kteří nejsou nutně sportovci.

Sportovní vitamínové doplňky

Vitamíny jsou jako doplňky stravy poměrně dost zajímavé téma. Můžeme potkat celou řadu výrobců, kteří nabízejí zázračné formule a komplexy vitamínů s neuvěřitelnými účinky. Mezi nimi se ale najde ohromné množství těch, kteří nabízejí nekvalitní produkty bez účinku. Sportovní vitamínové komplexy jsou oproti tomu sice často dražší, ale nabídnou opravdu velice komplexní a poctivé složení se všemi důležitými prvky a minerály. QNT vitamíny v této kategorii patří mezi špičku, na jejíž účinky se budete moci spolehnout!

Energie, vitamíny a elektrolyty v jednom

Především v létě, kdy se enormně potíme, se můžeme potkávat s nedostatek živin a vitamínů v těle. Je to automatická reakce těla, která je založená na tom, že je potřeba efektivně chladit organismus a chránit jej proti přehřátí. Jenže zároveň se s potem ztrácí spousta vitamínů a minerálů. Při aktivitě je můžeme doplnit za pomocí iontových nápojů. QNT iontové nápoje vám přitom na základě poměru nabízí možnost jak isotonického vitamínového, tak i hypotonického přednostně hydratačního nápoje.

Pomoc s regenerací v extrémním zatížení

BCAA neboli aminokyseliny, jsou souborem živin, které napomáhají rychlému spuštění regenerace unavených svalů. QNT BCAA 8500 je přípravek, který obsahuje kompletní spektrum aminokyselin, které jsou díky volnému uspořádání rychle absorbované organismem. Díky tomu jsou vhodné pro nastartování regenerace v moment, kdy potřebujete brzo opět fyzicky fungovat, ale svaly máte přetížené.