I když je pravda, že bublinková masáž nikdy nemůže nahradit důkladné masírování svalstva profesionálním masérem, je pobyt ve vířivce, ať už té, kterou budete mít v interiéru, nebo ve venkovní vířivce nadmíru příjemný. Nehledě k tomu, že si pobyt ve vířivé vaně můžete naordinovat rychle sami a kdykoli se vám zachce.

Dokonce nejen tehdy, když budete cítit, že to vaše unavené svaly potřebují. Zkrátka vždycky, když budete chtít prožít krásné relaxační chvíle. Prohřívací bublinkovou lázeň ve vířivkách je navíc možno vylepšit celou řadou vonných esencí pro ještě dokonalejší požitek. Pokud si například kolem venkovní vířivky rozestavíte a zapálíte svíčky a vonné tyčinky, romantická nálada se dostaví, i kdybyste nechtěli. A když pak přizvete do luxusní vířivky i svou partnerku, začnou se možná dít divy. Kolikrát že se to země zachvěje?

Sportovat i relaxovat

Vířivé vany sice slouží především pro celkovou relaxaci znaveného těla i duše, dnes je však možno je kombinovat s úžasným zařízením, které jako přidanou hodnotu zajistí komfortní sportovní vyžití. Jedná se o Swim Spa, tedy protiproud. Pokud zvolíte originál vířivou vanu Canadian SPA (nikoli žádnou její čínskou kopii), získáte úžasné dvouzónové zařízení s dvojí teplotou vody. V chladnější budete moci plavat, teplejší vodu využijete k relaxaci. Právě teď máte jedinečnou příležitost objevit kouzlo kombinace Swim Spa a využít tak svůj volný čas aktivně. Navíc ve společnosti svých nejbližších.

Žádných problémů se obávat nemusíte

Než se rozhodnete pro nákup jakékoliv vířivé vany či jiného podobného zařízení, pečlivě zkoumejte, zda firma, internetový obchod či společnost zajišťuje také záruční a pozáruční servis. U canadian-spa.cz budete mít záruku jakéhokoliv servisu vířivek. Díky servisu vířivých van tak budete moci vířivky užívat v klidu a pohodě dlouhá léta.