Videokonferenční systémy vám pomohou oslovit najednou stovky lidí z různých koutů světa, což v minulosti rozhodně nebylo možné. Jako dodavatele si ovšem zajistěte renomovanou společnost, která se postará nejen o dodávku konkrétního systému, ale také o perfektní ozvučení. Přes konferenční systémy se pak můžete pomocí internetu spojit se svými kolegy, zákazníky nebo dodavateli prakticky odkudkoliv.

Jaké AV vybavení učeben zvolit?

AV vybavení učeben je nedílnou součástí profesionální videopřednášky, neboť byste neměli dané téma prezentovat z obýváku, ale z odpovídajícího prostředí. Můžete například využít:

  • klasického dataprojektoru
  • promítacího plátna
  • interaktivní tabule
  • e-learningových systémů

Veškerou techniku budete moci ovládat přímo z místa katedry, což je nepochybně praktické. Pořízenou technologii pak nemusíte využívat pouze pro videopřednášky, ale samozřejmě i pro interaktivní školení nebo team buildingové aktivity.

K čemu se hodí tlumočnická technika?

Při pořádání mezinárodních videopřednášek se vám jistě bude hodit i tlumočnická technika. Cílíte-li se svou prezentací i do zahraničí, budete pochopitelně potřebovat místo pro tlumočníka a odpovídající technologii. Měli byste si tedy pořídit tlumočnické kabiny, přepínače kanálů, mikrofony, sluchátka a v neposlední řadě mikroporty. Bez této techniky se žádný dobrý tlumočník neobejde. Pro zajištění simultánního tlumočení je zásadní neustálý servis, o který se ovšem postará sám dodavatel.

Jak zařídit zasedací místnosti?

Zasedací místnosti jsou samozřejmě skvělým místem pro pořádání videokonference. Každý takový prostor by tedy měl obsahovat moderní audiovizuální vybavení, které by mělo být součástí už přípravného projektu. Velký důraz je kladen na individuální uspokojení potřeb každého klienta, neboť každý z nás má rozdílné požadavky. Důležitá je i jednoduchá obsluha. Složitý a drahý systém je vám k ničemu, když jej vaši zaměstnanci nedokáží efektivně využívat. Proto je součástí projektu a instalace také školení pro budoucí obsluhu s možností diskuse o dané problematice.

Videopřednášky jsou skvělým nástrojem, jak najednou přednést svou prezentaci více lidem z různých částí světa. Díky perfektnímu tlumočnickému vybavení a dobře zařízené zasedací místnosti se vám bude přednášet doslova jedna báseň.