Co je vlastně takzvaná “nuru” masáž? Jedná se o speciální erotickou masáž, při které se používá Nuru gel. Ten je vyroben s japonské řasy Nori, díky které disponuje jedinečnou konzistencí, příjemnou na dotek. Kromě toho velmi pomaličku schne, díky čemuž neruší požitek z erotické masáže, kterou vám poskytne profesionální masérka. Ta po vašem těle klouže svým vlastním, dotýká se vás svými ňadry i zadečkem. Teď ale předbíháme. Jaká je organizace této masáže?

Co vás u nás čeká?

Nuru masáže vám s radostí provede jedna z našich krásných a velice sympatických děvčat. Nemusíte se bát, v našich prostorech SPA Infinity budete v naprostém soukromí a v péči profesionálek s krásnými těly. Pokud si vyberete právě Nuru masáž, dostane se vám nejen erotického zážitku, ale navíc naprostého uvolnění těla i duše. Není totiž nic blahodárnějšího, než lidský dotek…

První návštěva

První návštěva bývá spojována s nejistotou. Pokud se bojíte, že vás někdo u nás pozná, můžete si naši masérku pozvat také na předem domluvený hotel. Pokud si přece jen vyberete naše studio, pak je v úvodu samozřejmě nezbytná sprcha, kterou si užijete již za společnosti masérky. Jelikož budete zcela nazí, již brzy mezi vámi opadne veškerý stud.

Nevyhnete se prvním dotekům, které vás samy o sobě vzruší daleko dříve, než se použije třešinka na dortu v podobě Nuru gelu s jedinečnou konzistencí a výdrží bez nepříjemného schnutí.

Po očistě se spolu přesunete do masérského pokojíčku, kde nebude chybět relaxační hudba. Nyní začnete s klouzavými doteky…

Lehnete si a masérka vám na celé tělo nanese opěvovaný gel a začne vás masírovat. Kde všude si necháme pro vaši návštěvu, každopádně k této masáži naše mladá masérka bude používat nejen prsty, ale i svá ňadra či nohy. Věnovat se bude také vašim intimním partiím – a pánové, pozor! – vyvrcholení je povolené, ovšem vše má své meze, jak budete poučeni při první návštěvě, anebo na našich internetových stránkách, kde najdete ty nejlepší erotické masáže Praha.