Prodat ojetý vůz je snazší, než si myslíte. Již dávno jsou pryč doby, kdy bylo potřeba zavézt vůz do kamenného autobazaru a doufat, že se prodá. Nyní máte vše ve vlastních rukou a jen vy určujete, za jak dlouho se váš vůz prodá. Inzerce vozidel online nabízí skvělé možnosti, jak prodat ojetý vůz, aniž byste museli opustit teplo obývacího pokoje.

Kromě prodeje nabízí i nákup nového vozu a další služby spojené s motoristickým světem.

Prodejte svůj vůz během pár kliků

Na portálu s ojetými vozy naleznete více jak 200 000 inzerátů z celé České republiky od prodejců i soukromých osob. Jediné co musíte udělat pro prodej svého vozu, je nafotit vůz a sepsat inzerát. Za pár kliknutí uvidí váš inzerát více jak třicet tisíc návštěvníků za jeden den. O takovém počtu shlédnutí se vám ani nezdálo. To je jedna z hlavních výhod, proč je bazar aut online výhodnější, než klasický kamenný bazar.

Nakupujte přímo od vlastníků vozu

Pokud se rozhodnete pro nákup nového vozu, je online inzerce jedinečnou volbou, jak si najít skutečně ideální vůz pro vás. Doslova na dlani vám leží tisíce inzerátů od prodejců, kteří prodávají svůj ojetý vůz. Další výhodou je, že nepotřebujete žádného prostředníka. Rovnou komunikujete se samotnými majiteli vozu. Odpadne vám tak zbytečná starost a rovnou se dozvíte vše na rovinu, bez zbytečných okolků a formalit.

Doplňkový prodej příslušenství a služby navíc

Kromě prodeje a nákupu ojetých vozů nabízí portál i možnost zakoupení originálních dílů a příslušenství pro váš vůz. Hledáte díl, který je těžko k sehnání? Na online inzerci to určitě nebude problém. Tisíce náhradních dílů a příslušenství na vás čeká. K dispozici jsou i náhradní díly pro veterány nebo jedinečné příslušenství, které jinde nenajdete. Další možností je katalog dodavatelů služeb. V této sekci naleznete mechaniky, autodílny, pneuservis a další služby spojené s péčí o motorové vozidlo.