Snad každému vztahu čas od času prospěje, když si jeden na druhého udělají čas a společně něco podniknout. Jedinečnou příležitost k tomu nynější sychravé podzimní počasí. Překvapte Vašeho partnera wellness zážitkem pro dva. Inspiraci můžete čerpat na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky. Sama se o tom můžete přesvědčit zde www.firmanazazitky.cz/zazitkove-pobyty/.

Wellness zážitky pro páry

Wellness zážitky představují jedinečnou příležitost, kam můžete alespoň na čas zapomenout na všechny Vaše starosti a užívat si danou chvíli teď a tady. Relaxaci umožníte nejen Vaší duši, ale také Vašemu tělu. Wellness zážitky i pobyty pro dva jsou ideálním momentem také pro popovídání si s Vaší drahou polovičkou. Společně si budete moci popovídat, prožít něco nevšedního a zároveň se radost z toho, že máte po delší době opravdu čas jen jeden pro druhého. Wellness zážitek Vás nabije novou energií. Během wellness zážitků pro dva se můžete nechat hýčkat a rozmazlovat maséry nebo tento zážitek spojit se sportováním. Oblíbené jsou také wellness zážitky, kdy se můžete naložit do vířivky, zaplavat si v bazénu nebo si jít odpočinout do sauny. Oblíbená je také relaxace v solné jeskyni. Během wellness víkendu v Jizerských horách můžete vyrazit přes den na horskou túru a k večeru navštívit Wellness &Spa.

Pobyty pro dva pro zkrácení dlouhých podzimních chvil

Mnohé pobytové zážitky nenabízí pouze wellness služby, ale také skvělou příležitost k ochutnání místní gastronomie. Ne jinak je tomu také během noci strávené v hotelu Imperial. Večeře v této restauraci pro Vás bude skutečným gastronomickým zážitkem. Pochutnat si budete moci na tříchodovém menu a bufetové snídani. Pobytové zážitky můžete načerpat nejen v tuzemsku, ale také při návštěvě evropských měst a krásných míst. Nepřehlédněte proto možnost koupi poukázky s názvem Evropská města pro dva.