Pokud nevíte, jakým dárkem potěšit mužského člena vaší rodiny, zaměřte se na jeho záliby či koníčky a zajisté vyberete dárek, kterým jej potěšíte. Dárky pro muže lze rozdělit do několika kategorií.

Podívejte se na….

  • Dárky pro gurmány

Patří – li muž, pro kterého sháníte dárek, do skupiny gurmánů, darujte mu dárek ve formě ochutnávky. Může to být třeba degustace vína, večeře v luxusní restauraci nebo jiný chuťový zážitek. Chcete – li darovat něco hmotného, nabízí se například možnost luxusního balení kávy.

  • Něco pro pivaře

Víte -li, že obdarovaný je pivař, zajisté jej potěšíte originálním džbánkem na pivo s pípou, sadou pivních sklenic, balíčkem pivních specialit z celého světa nebo otvírákem na pivo s počítadlem pro lepší přehled.

  • Pro milovníky odpočinku a relaxace

I muži milují chvíle odpočinku a relaxace. Pro tuto příležitost můžete darovat sadu luxusních relaxačních čajů nebo lávové kameny pro skvělou masáž.

  • Dárky pro vinaře

Pokud má obdarovaný vztah k vínu, zajisté jej potěšíte originálním držákem na víno, vinnou nálevkou, nerezovým chladičem na víno či křišťálovou karafou na víno.

  • Pro cestovatele

Hledáte – li dárek pro někoho, kde je neustále na cestách, může být takovým dárkem nová cestovní taška, kterou lze využít i do posilovny či na fotbalový trénink. Skvělým doplňkem k tašce může být i kožená peněženka. Vybírejte však model podobný tomu, který muž používá.

  • Univerzální dárky

Pokud není muž, kterého chcete obdarovat, nijak zaměřen, či si úplně nejste jisti, využijte nabídky univerzálních dárků. Patří mezi ně například pánská kosmetika, originální stojánek na brýle a to nejen dioptrické, stylové klíčenky s různými motivy, praktické avšak neokoukané organizéry, které lze použít nejen v domácnosti, ale i v automobilu nebo třeba univerzální držák na mobilní telefon.