Nemáte-li k dispozici velký dům nebo byt, ve kterém jsou jednotlivé místnosti opravdu rozlehlé, tak jste často limitováni prostorem a jeho velikostí. Už z toho důvodu vybíráte zařízení tak, aby se vám nejen líbilo, ale hlavně aby bylo praktické. Je sice fajn mít krásnou skříň, kterou máte vyhlédnutou již dlouho, ale jaké bude vaše zklamání, až se vám do interiéru nevejde? Dnešní nabídka nábytku je široká, takže i takovou malou předsíň vybavíte jednoduše, moderně a také prakticky. Stačí jen vědět, kde nakupovat!

Multifunkční stěny

Velmi vhodná do menších prostor je například předsíňová stěna se zrcadlem, která supluje hned tři samostatné kusy nábytku. Díky háčkům na ní můžete pověsit bundy, saka, kabáty a podobně. Disponuje zrcadlem, takže se před odchodem můžete prohlédnout, zda je vše v pořádku a sluší vám to. Navíc je u této stěny ještě vrchní polička, kam můžete odkládat rukavice, šály, čepice nebo třeba deštníky. Vše pěkně multifunkčně pospolu. Některé stěny navíc disponují i zásuvkami na drobnosti nebo například také botníkem. Nechcete-li celé stěny, můžete využít jen klasický věšák do chodby nebo také například věšák se zrcadlem. Sestavte si jednotlivé kousky podle vlastní představivosti.

Místo, kde budete odkládat kabáty

Disponujete místem navíc, které jste určili jako odkladiště kabátů, bot a nejrůznějšího sezónního oblečení? Nebo chcete jen věšáky a háčky do předsíně? Bez zrcadla nebo botníku, protože to už vyřešeno máte? Pak se nemusíte bát, Dona Shop vám nabídne spoustu možností a nápadů, takže si bez obav vyberete to, co se vám bude líbit a co potřebujete. Sehnat zde věšák nástěnný není vůbec žádný problém! Vaše předsíň tak bude vybavená moderně a prakticky, bez zbytečně velkých a nehodících se kusů nábytku. Stačí si jen vybrat!