Dávno jsou pryč doby, kdy byla vizitka pokládána za projev snobské výstřednosti. Většina lidí včetně podnikatelů pokládala vizitky za zbytečný luxus, bez kterého se obejdou. Dnes jsou tyto malé kartičky naprosto běžnou součástí vybavení každého podnikatele, nebo i řemeslníka. Vizitky se totiž ukázaly jako skvělý a jednoduchý zdroj informací o podnikateli či firmě. Obsahují hlavní údaje, které chce majitel vizitky o sobě sdělit zákazníkům. Je to jméno či název firmy a kontaktní udaje, jako je telefon, případně e-mailová adresa.

Pořídit vizitku lze online

Můžete využít internetový portál www.printuj.cz, který provozuje společnost print online s.r.o. se sídlem v Praze-Jeneč. Na výběr máte dvě varianty. Buď si můžete vybrat některý z celé řady již připravených návrhů, které jsou zcela volně k dispozici komukoliv, nebo si můžete nahrát svůj vlastní návrh. Všechny vizitky jsou vyráběny na brilantně bílém, pevném a odolném papíru s lesklou i matnou úpravou. Tisk vizitek online vás mile překvapí vysokou kvalitou a úžasně jasnými barvami. Můžete zvolit i luxusní vzhled svých vizitek využitím technologie laminace. Společnost Print online nabízí vedle zhotovování vizitek také hlavičkové papíry s logem vaší firmy. Hlavičkový papír je svým způsobem také vizitkou vaší firmy při obchodní korespondenci nebo písemném styku s veřejností a úřady.

Filosofie společnosti Print online

Vychází ze snahy nabízet podnikatelům, řemeslníkům i ostatním klientům rychlou a snadnou příležitost k uplatnění vlastních nápadů při tvorbě vizitek. Kromě vizitek lze tímto způsobem online tisknout také kalendáře, různé firemní tiskoviny či jiné originální propagační předměty. Máte-li dostatek fantazie, invence a kreativity, nepotřebujete k této činnosti ani grafiky nebo drahé agentury.

Jaké jsou výhody online tisku?

Především je to absolutní nezávislost na pracovní době pracovníků firmy Print online. Svou vizitku si totiž můžete vytvořit kdykoliv se to hodí vám. Tato výhoda je dána skutečně online fungující službou Print online, kterou můžete kdykoliv požádat o pomoc či radu.