Seznamování online v dnešní době je běžnou činností mnoha single lidí. Hektická doba, ostýchavost a mnoho dalších faktorů vede stále více jedinců k usednutí k počítači či chytrému telefonu a zaregistrování se na známých seznamkách. Jednou z nich je stále více oblíbené randino.cz.

Po navázání kontaktu a poslání několika zpráv přijde na řadu domlouvání prvního rande. Je velkou škodou, že hodně osamělých lidí z něho vycouvá či se bez omluvy dokonce nedostaví.

Připravte se na své první rande důkladně a předejděte nechtěnému fiasku či trapasu.

Vyberte správné místo pro rande

Místo, které vyberete pro první rande rozhoduje o tom, v jakém duchu se vaše rande ponese.

Pokud již znáte oblíbené aktivity svého protějšku, bude výš výběr snadnější.

Vyhněte se pozvání na večeři nebo do kina. Pokud si nebude sympatičtí, čekají vás trapné chvilky u jídla či filmu. Místo večeře a filmu navrhněte místo toho místní bar nebo moderní kavárnu. Neformální prostředí slouží jako vhodný prostor pro poutavou konverzaci, aniž by docházelo k tlaku na oblečení nebo kupování drahého jídla.

Připravte se na poutavou konverzaci

Pokud jste tišší nebo máte sociální úzkost, nejvíce nervy drásající součástí prvního rande je pokus o poutavý rozhovor s někým, koho sotva znáte.

Ženy mají tendenci špatně hodnotit prázdné komplimenty a neúspěšné pokusy o humor. Více je přitahují rande, která podněcují témata konverzací, která ukazují, že jsou zvědaví, inteligentní a kultivovaní.

Poučte se z minulosti

Pokud se vám nedaří překonat špatné zážitky z randění, zaměřte se spíše na to, co se od nich můžete naučit, než na negativitu. Zachovali jste se na své schůzce nelaskavě nebo nespravedlivě? Je něco, co byste mohli udělat pro zlepšení minulých situací?

Ohlédněte se za svými předchozími zážitky ze seznamování. Co by o vás mohli naznačit? Je to šance udělat výzkum a přijmout chování, které ukáže vaše nejlepší já – vy, v které doufáte, že váš protějšek uvidí.