Pamatujete si na animovaný seriál Gumídci, ve kterém malí medvídci po požití speciální hopsinkové šťávy skákali jako kdyby měli v nohách péra. Tak právě takový pocit můžete zažít, když si vyzkoušíte speciální skákací boty.

Skočte si pro jedinečné zážitky

Oficiální název této aktivity je A-jump, ale pokud řeknete skákací boty, každý bude vědět, co máte na mysli. Při výrobě těchto bot byly použity speciální materiály, které umožňují skoky do výšky až 5 metrů. Stačí jen získat trochu cviku a za chvíli se budete schopni pohybovat velmi rychle a pokud budete dostatečně odvážní můžete si vyzkoušet také přeskoky či salta. A-jump nemá žádné věkové omezení, vyzkoušet si ho může naprosto každý, kdo váží v rozmezí 30-120 kg. Bližší informace a možnost zakoupení tohoto zážitku najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/a-jump-skakaci-boty. Jestliže dáváte přednost spíše poklidnějším, až relaxačním aktivitám, pak by vás mohla z nabídky společnosti Firma na zážitky oslovit nabídka adventure golf, což je opravdu velmi klidná aktivita, při které se maximálně naštvete, pokud se vám nebude dařit některý z úderů.

Relaxační aktivity pro každého

Adventure golf je vhodný naprosto pro všechny a je ideálním plánem, co podniknout, pokud hledáte tip na akci pro celou rodinu nebo větší skupinu osob. Chcete-li si naopak užít odpočinek hezky v klidu, o samotě, vypnout se a na nic nemyslet, pak si dopřejte masáž lávovými kameny, která vás nejen uvolní, ale dokáže také vyřešit některé z vašich zdravotních problémů. Její účinek se samozřejmě násobí, pokud ji budete navštěvovat pravidelně. Zejména v zimě je masáž lávovými kameny velmi žádanou formou odpočinku, protože mimo jiné vám příjemně prohřeje tělo a uvolní ztuhlé svaly. Důležité však je, aby byly kameny nahřáty na odpovídající teplotu a aby masáž probíhala podle určených způsobů. Proto se vždy svěřte do rukou certifikovaného odborníka.