Svatba to není jen obřad, ale také spousta příprav a plánování – jaké šaty a kde vypůjčit, případně nechat ušít, jak bude vypadat svatební tabule, kdo poveze svatebčany, kde a jaké květiny nechat zhotovit.

Nezapomněli jste však na něco? Že už vám jde z toho zmatku hlava kolem? A co svatební fotograf? Svatbu máme většinou jen jednou za život, proto na ni chceme mít hezké vzpomínky. Ty nám pomůžou zachytit i kvalitně vyhotovené svatební fotografie.

Pokud se tedy chcete obrátit na svatebního fotografa, je potřeba si uvědomit i několik věcí, které zahrnete do svých požadavků:

Co od fotografa očekáváte?

Každý fotograf, a to nejen ten svatební, by měl mít k nahlédnutí portfolio, v němž uvidíte, jakým způsobem jsou zpracovány nejen klasické fotografie, ale také různé detaily. Svatební balíček fotografií to nejsou jen záběry ze samotného obřadu, ale také různé momentky a detaily (květinová výzdoba, svatební dort a tabule). Určitě budete také chtít portréty novomanželů a jejich blízkých.

Portfolio vám ukáže styl a cit pro detail.

Kde a jak hledat?

Ideální je, pokud vám někdo fotografa doporučí. Zeptejte se tedy u svých přátel či známých.

Jestliže jste z Olomouckého kraje, obraťte se na Focení svateb Šumperk. Toto fotografické studio zaměřuje svoji působnost na města Mohelnice, Šumperk, Olomouc, Šternberk, Prostějov, Přerov a jejich okolí. Pokud nejste z této oblasti, po předchozí domluvě lze provést fotografování i na jiných místech.

Fotoateliér se nachází v centru obce Velký Týnec nedaleko Olomouce.

Studio nabízí realizaci svatebních fotografií dle vašich přání a dodání v předem sjednaném termínu.

Studio pro svoji fotografickou činnost využívá kvalitní a profesionální technika firmy Canon, jež umožní vytvářet fotografie špičkové kvality.