Svátek všech zamilovaných, tak se hovoří o čtrnáctém únoru, kdy má svátek sv. Valentýn. Tento svátek se slaví již dlouhé roky, je to svátek lásky, o projevení náklonnosti, vzájemné dokazování lásky. Většinou se s partnerem potěšíte drobným dárkem, společnou večeří nebo nějakým romantickým víkendem. Říká se, že to byl pravděpodobně katolický kněz, který zemřel mučednickou smrtí, ovšem byl svatořečen, protože údajně oddával snoubence podle křesťanského ritu i přes zákaz.

Nekonvenční dárek, který potěší

Lámete si hlavu s tím, co své drahé polovičce letos na Valentýna pořídit? Chcete, aby Valentýn 2019 byl něčím jiný a nekonvenční? Vždyť květiny, ty dáváte rok co rok, maximálně ještě nějakou bonboniéru nebo něco takového. Kreativita veškerá žádná, i když květinu vždy vybíráte sami a pěknou. Můžete dokonce spojit dva v jednom! Pořídit partnerce tradiční květinu, ale v trochu jiném, velmi originálním pojetí. Valentýnský dárek tak budete mít vyřešený a co víc, ženy z něj budou mít velkou radost.

Frutiko.cz nabízí velmi širokou a bohatou nabídku, ze které si jednoduše můžete vybrat přesně to, co se vám líbí nebo co chcete věnovat své přítelkyni na Valentýna. Frutiko je rodinná firma, která se snaží přinášet zákazníkům radost, kvalitní a originální produkty. Díky tomu bude nejen Valentýn, ale také svátek, narozeniny, výročí nebo cokoliv dalšího neopakovatelným zážitkem.

Květiny nebo bonbony

Můžete jako dárek pořídit například ovocné květiny, oblíbené jahody v čokoládě nebo jakékoliv jiné ovoce. Květina může být různě namixovaná, z ovoce, které si vyberete. Kromě toho můžete pořídit také ovocné dorty, květiny nebo třeba ovocné bonboniery. Nabídka je opravdu široká, proto sáhněte po takových kouscích, které má obdarovaný nebo obdarovaná ráda. Valentýna tak vyřešíte originálně a s grácií!