Přemýšlíte nad tím, kde se budete v pracovním týdnu stravovat? Pokud si nevaříte doma, což je pro někoho zbytečně zdlouhavé a umí si představit strávit hodinu či dvě jinak, pak chodíte do nejbližší restaurace, popřípadě si kupujete rychlovky či jídlo v pekárně, což není zrovna dvakrát výživné a správné jídlo. Když se chcete stravovat mimo dům během pracovního týdne, máte hned několik možností. Jednou z nich je využít možnosti, které poskytuje zaměstnavatel.

Firemní strava dneška

Stále jsou velké firmy, jejichž sídlo disponuje prostorem, který může zaměstnavatel změnit na jídelnu. Jsou-li prostory dostatečně velké, pak může zajistit vlastní stravování přímo s kuchyní, kde si zaměstnanci mohou objednávat jídlo dopředu a vždy to, na co mají chuť. Většinou v takových jídelnách nebo kantýnách je na výběr z několika pokrmů. Když však společnost či firma nemá zázemí pro vlastní kuchyň, může to řešit jinak, třeba dovozem jednotlivých jídel. Od toho je zde firemní stravování, které přináší to nejlepší pro vás i vaše zaměstnance.

V rámci firmy tak můžete požádat o pomoc firmu Arter, která pomůže zajistit výrobu a následnou distribuci hotových jídel, minutkových jídel nebo zchlazených či hluboce zmražených jídel. Zajistí tedy plnohodnotnou stravu na pracovišti. Standardně nabízí hned čtyři druhy hotových jídel, tři druhy minutkových jídel, dva druhy polévek a točené nápoje. K tomu v nabídce dostanete také ovocný talíř nebo obložené talíře.

Pořádají se ve vaší firmě také často důležité porady, školení a nejrůznější setkání, kde zajišťujete drobné či větší občerstvení? I s tímto vám pomohou! Firemní stravování není to jediné, co společnost nabízí. Také připravují kompletní cateringové akce – oslavy narozenin, podnikové večírky, prezentace, porady, team buildingy a mnoho dalšího. Stačí vědět, kam se obrátit a budete mít vše pěkně po ruce!