Nevíme moc proč, ale člověk neustále vyhledává tělesnou aktivitu, kterou mu v dnešní době přináší sport. Asi se jedná o určitý druh honění svého ega, kdy chce dokazovat co všechno dokáže a porážet ostatní a právě sport mu toto všechno bez problému umožňuje. Pojďme se však podívat na ty nejujetější sporty vůbec.

Bo-taoshi

Bo-taoshi je japonský sport, při kterém proti sobě stojí 300 hráčů, po 150 na každé straně. Tito hráči se pak ještě dělí na 75 útočníků a 75 obránců. A co je cílem tohoto sportu? Shodit protivníkovu tyč na zem. Může to znít prapodivně, ale útočníci opravdu mají za úkol položit tyč protivníka na zem a naopak obránci mají za úkol nechat tyč vztyčenou. Musí to být hrozná mela.

Extreme Ironing

Extrémní žehlení je název sportu, který v sobě kombinuje žehlení a jakýkoliv další extrémní sport. Můžeme se tak setkat s žehlícími wakeboardity, parašutisty, snowboardisty a mnoha jinými sty, kteří mají za úkol pouze dvě věci. Přežít adrenalinovou jízdu a co nejlépe vyžehlit tričko.

Podvodní hokej

Podvodní hokej, nebo také Octopush je sport, který je celkem jednoduchý. Máte puk a krátkou hokejku, bazén a branku pod vodou, kam musíte puk dostat. No diváci si tento sport asi moc neužijí, ale pro hráče to musí být opravdu velká zábava.

Kůn vs chlapík

Dalším zcela jednoduchým sportem je muž versus kůň. Cílem je, aby buď běžec, nebo kůň zdolali předem určenou trasu dříve než ten druhý. Délka je celkem 22 mil a je logické, že každý běží o něco jiným terénem. Podle nás je to dost psycho závod.

Papírová sekaná

Bitvy s papírovými rolemi jsou dalším oficiálním sportem. Může to znít sice sebevíc ujetě, ale je to tak. Existuje dokonce i oficiální liga, která sdružuje jednotlivé bojovníky a pořádá jim klání.

Fretka v kalhotách (ne ta co vás napadá!)

Fretka v kalhotách. Fretky jsou sice roztomilá zvířátka, ale představte si je mí v kalhotách. Opravdu je to oficiální sport, kde je rekord přes pět hodin. To musí být celkem dost nebezpečné a především nepříjemné jak pro fretku, tak i hráče.