V amerických filmech a seriálech občas zaslechnete pojem šťastná hodinka a marně přemýšlíte, o co jde? Nebo jej naopak znáte a říkáte si, že je škoda, že něco podobného nefunguje také u nás. Jistě by to mělo velký ohlas, Česká republika na slevy a různé akce slyší, podobně jako v jiných zemích. A také u nás se takzvané happy hours akce konají, jen o nich možná není tolik slyšet nebo nevíte, kam na ně zajít. Dumáte nad tím, zda ve vašem okolí nejsou také happy hours slevy? Můžete se podívat na portál, který šťastné hodinky shromažďuje na jednom místě!

Když nevíte, kam zajít

Happy hours je v podstatě marketingová akce, ve které v předem určené době dostanete slevu. Může to být dva za cenu jednoho, poloviční slevy, sleva na celý sortiment či celou nabídku nebo jen na určitý produkt. Vždy je to individuální podle možností a přání daného podniku. Akce vždy trvá pár hodin, obvykle jsou to dvě až čtyři hodiny. V té době můžete na dané místo přijít a získat něco ve slevě nebo za poloviční cenu. Smyslem těchto akcí je jednak informovat o nových možnostech ve městě, novém podniku a podobně a také přilákat do podniku nové návštěvníky.

Kde využít happy hours?

Ač jste se pozorně dívali na nabídky, máte pocit, že ve vašem městě tato akce nefunguje nebo ji nikdo nezavedl? Právě díky tomu existuje portál HappyHours. Zde můžete tyto nabídky hledat. A díky jednoduchým filtrům můžete zjistit, zda restaurace ve vašem městě nebo okolí nenabízí právě tuto happy hour akci, případně kde všude akci uplatníte. Nemusí to nutně být jen na jídlo nebo pití. Jste na dovolené nebo pracovní cestě? I díky filtrům můžete najít nejbližší místo, kde si tuto akci dopřát. Můžete díky tomu najít nové podniky, které si oblíbíte nebo jen zavítat někam, kde využijete akci a slevu. Je to jednoduché.