Jste mužem, který si rád po hektickém dni dopřeje chvíli jen sám se sebou? Máte pocit, že pomůcek, které vám pomohou k úlevě, je pro muže málo? O vibrátorech a jiných pomůcek pro ženy toho již bylo napsáno mnoho, běžné sexshopy jsou plné různých pomůcek, které ženám pomáhají plnit jejich sexuální fantazie. Pomůcek pro muže je v internetových sexshopech, ale i v kamenných prodejnách poskrovnu. Je to tak trochu paradox, když vezmete v úvahu, že ženy se sháněním partnerů, zejména těch na jednu noc, jsou z 90% úspěšné, zatímco muži jsou na tom zcela opačně.

Sexuální pomůcky pouze pro muže

Nabídka běžných sexshopů plní fantazie žen, i když žena, která se sama ukájí před mužem, je fantazií mnoha mužů, nabídka sexuálních pomůcek pro muže je poněkud chudá. Jelikož poptávka po kvalitních sexuálních pomůckách pro muže není nijak malá, přizpůsobili poptávce výrobci své produkty.

Splňte si své fantazie

Mezi nejznámější potřeby pro muže patří umělá vagína. Na webových stránkách super-penis.cz seženete umělé vagíny vyráběné velmi realisticky podle skutečných vagín. Stránky se specializují pouze na pomůcky pro muže. Použitý materiál i tvar věrně kopíruje vagínu skutečné ženy, což činí sexuální uvolnění velmi realistické.

Specifickou kategorii tvoří honítko, které je z jedné strany klasickou umělou vagínou, zatímco druhá strana honítka věrně napodobuje ústa ženy, včetně zubů. Neuvěříte, že orální sex vám neprovádí skutečná žena.

Milovníky análního sexu jistě potěší bohatá nabídka umělých zadků, které se na stránkách můžete vybírat v několika provedeních.

Nejen umělé panny, ale i panáci a torza ve velice reálném povedení jsou skvělými pomocníky, jak se masturbaci velice zpříjemnit.

Poznejte obrovskou rozkoš

Sex je krásná a úžasná věc, ale stejně se říká, že „nejlépe si to člověk udělá sám“ a s pomocí kvalitních a reálných pomůcek tím toto rčení potvrdíte.