Máte menší finanční problém, který potřebujete opravdu rychle vyřešit? Nemáte peníze nazbyt, které byste k tomuto řešení využili? Objevte snadné a rychlé řešení vašeho problému.

Rychlé řešení

Pravdou je, že v některých životních situacích se můžeme dostat do nečekaných finančních problémů. V tu chvíli nemáme žádné peníze na bankovním účtu navíc a v hotovosti nám zbývá jen pár stovek korun. Co však dělat, když se vyskytne finanční problém, který je potřeba rychle vyřešit?

Možnost zástavy

Možností je pro vás zástava některého předmětu. Zastavárna hodinek vám nabízí skvělou možnost, jak se dostat k finančnímu obnosu snadno a rychle. Nabízí vám totiž bezpečnou zástavu hodinek. Zástava totiž probíhá bezpečně, diskrétně, navíc v příjemných prostorách firmy. Zastavárna provádí výkup hodinek, a to dámských i pánských.

Výkup vašich hodinek

Zastavárna však nabízí nejen služby zástavy, ale také výkupu. Výkup se týká luxusních, značkových, použitých i nových hodinek, které budou vykoupeny za finanční částku, kterou obdržíte ihned a v hotovosti na místě. Výkup se týká nejrůznějších luxusních značek hodinek. Máte tedy možnost nejen zástavy hodinek, ale také rychlého výkupu hodinek za hotové. Výkup probíhá ke vzájemné spokojenosti obou stran.

Jak to funguje?

Zástavní smlouva je zpravidla uzavřena na jeden kalendářní měsíc, ale může být prodloužena o měsíc další. Doba prodlužování závisí jen na vás, s tím, že prodlužovat můžete každý měsíc opakovaně. Smlouva o zástavě však například může být i jen týdenní. Lze ji také ukončit předčasně a nemusíte se bát žádných skrytých poplatků apod. Ideální je, pokud si domluvíte schůzku předem na dané pobočce. Luxusní hodinky vykoupí či vezmou do zástavy za nejlepší ceny. Díky tomu bude váš menší finanční problém rychle a snadno vyřešen.