Plánujete investovat do reklamy, ale ještě nevíte, jakým směrem se vydat? Potřebujete obdarovat své partnery zajímavým dárkem, který bude navíc i praktický? Ideálním způsobem, jak splnit oba výše uvedené problémy, jsou reklamní tašky.

Nechte si potisknout praktické bavlněné tašky vaším logem nebo fotografií. Jedná se o účinnou reklamu, která je krásně vidět a navíc se skvěle hodí jako praktický dárek pro vaše partnery.

Reklamní tašky nejsou jen jedny

Pro váš účel můžete vybírat z celé řady reklamních tašek. K dispozici je vám hned několik druhů:

  • bavlněné tašky
  • zádové vaky
  • jutové tašky
  • netkané tašky
  • atypické tašky
  • zakázkové tašky

Tašky v nabídce jsou dodávány od kvalitních výrobců, které mají prvotřídní produkty s dlouhodobou životností.

Potisk tašek pomocí sítotisku

Potisknutí tašek probíhá pomocí sítotisku. Jedná se o tiskovou metodu, která zajišťuje vysokou trvanlivost barev, barevnou stálost a výborné krycí vlastnosti.

Existuje několik způsobů tisku. Nejčastěji používaný tisk je v plných plochách bez rastrů, tedy není umožněno plynulého přechodu mezi barvami. Další způsob, který je hojně využíván na potisk tašek, je separační rastrový tisk na tašky. Jedná se o rastrový plnobarevný tisk, který využívá i barvu látky a umožňuje ta vytvořit plynulé přechody ven z kresby do tmavého textilu. Poslední možností je plnobarevný potisk reklamní tašky v režimu CMYK. K dispozici jsou vám 4 tištěné cmykové barvy – cyan, magenta, yellow a black. Tento způsob je vhodný pro vyšší náklady a potisk světlého textilu. Na tmavém a barevném textilu nesplňuje standardní požadavky.

Jaká je velikost potisku na tašky

Standardní velikost tisku pro látkové tašky je omezena šířkou 27 cm a výškou 33 cm. Pro tisk na spad je možné vyrobit tašky na zakázku. Potisk motivu po celé ploše tašky vyžaduje delší termín zpracování.