Potřebujete často přepravit dokumenty nebo jiné drobnosti a spěchá to? Zapomněli jste na důležité výročí nebo narozeniny někoho blízkého a potřebujete to okamžitě napravit malým dárkem nebo květinou, kterou dostane příjemce ještě dnes? Potřebujete podepsat důležité dokumenty od obchodního partnera a nemáte čas za ním jezdit? Důvodů, proč využít kurýrní služby existuje mnoho. Pokud si zakládáte na profesionálních společnostech, které bez problémů zvládají i nestandardní situace, neváhejte využít služeb firmy IN TIME KURÝR s.r.o., která poskytuje kurýrní služby již od roku 1990 a má za sebou mnoho spokojených klientů.

Služba funguje i do cizích zemí

Kromě rozvozu zásilek po celém území České republiky, může být vaše zásilka ještě tentýž den (24 hodin) také na Slovensku. Jelikož společnost zajišťuje také leteckou přepravu, může být vaše zásilka během jednoho dne v Anglii nebo v jiné zemi. Kurýrní služba Praha nabízí služby pro přepravu téměř čehokoliv. Podpis vašeho obchodního partnera nebo zapomenutý dárek kurýr zajistí během několika hodin.

Na webových stránkách http://www.intimekuryr.cz/ si můžete zajistit klasické kurýrní služby, ale také nadstandardní služby, například rozvoz o víkendech a svátcích, rychlé doručení zásilky, doručené jedné jediné zásilky, celní odbavení zásilky nebo oznámení o doručení vaší zásilky.

Ostatní služby

Kurýrní služby jsou prioritní službou, kterou společnost IN TIME KURÝR s.r.o. nabízí, ovšem ne jedinou. Letecká nákladní přeprava je další z možností, jak nechat své objemnější zásilky do zahraničí, kterou firma poskytuje. Službu můžete využít i opačně a nechat přivézt zásilku leteckou nákladní dopravou ze zahraničí do České republiky. Služba funguje po celém světě.

IN TIME KURÝR s.r.o. patří mezi dynamické společnosti, kterým záleží na spokojenosti jejich klientů.