Váš starý vůz dosloužil nebo jste jen zatoužili po novějším modelu, ale na zcela nové auto nemáte dostatek finančních prostředků či vám do jeho koupě přijde zbytečné investovat? Možností, jak sehnat ojetý vůz je hned několik. Ovšem ne u všech se setkáte se solidním jednáním. Pokud technickému stavu u automobilů nerozumíte, můžete tak snadno naletět a domů si dovézt auto, které vás ve finále bude stát mnohem více peněz, než je počáteční investice.

Nákup v autobazaru se často nevyplatí

Skryté technické nebo mechanické závady a stočené tachometry jsou nejčastějšími praktikami se kterými se při koupi ojetého automobilu nejen v autobazarech, ale také u soukromých prodejců, můžete setkat. Mnohem menší riziko skrytých vad a jiných nekalých praktik hrozí při nákupu ojetého vozu ze zahraničí. To však není není jediným důvodem, proč se po voze porozhlédnout za hranicemi.

Lepší výbava i technický stav

Koupě auta z Německa se vám vyplatí v mnoha ohledech. Němci střídají své vozy mnohem častěji než Češi, a proto mají také k prodeji mnohem více novějších a luxusnějších vozů. To má za následek jejich podstatně nižší cenu. Za peníze, které máte určené ke koupi auta, v Německu pořídíte podstatně vybavenější nebo novější automobil.

Objednejte si auto z ciziny

Pokud si nejste jisti, že koupíte správně nebo vás trápí jazyková bariéra, můžete využít dovoz aut na zakázku, který si snadno objednáte na webových stránkách doveztodal.cz. Princip je celkem jednoduchý. Na stránkách zadáte požadavek nebo typ auta, jaký si představujte a profesionální pracovníci společnosti ho pro vás vyhledají. Zpravidla vám zašlou více nabídek a vy jen vybíráte. Když máte vybráno, bude vám auto ze zahraničí dovezeno po důkladné kontrole, zda je vše v pořádku. Budete žasnout, kolik ušetříte za luxusnější vůz koupený v zahraničí.