Zima ťuká na dveře a spolu s ní období nachlazení, chřipek a angín. Taky se už „nemůžete dočkat”? Co takhle to letos pojmout trochu jinak a pořádně se na toto období připravit?

Velká očekávání

Přípravků na posílení imunity najdete mnoho. Je jen na vás, který z nich si vyberete. Pojďme si nyní představit největší problém spojený s takovými produkty. Tím je velké očekávání. Většina z nás si představuje, že bude jíst tyto doplňky stravy a nemoci se nám obloukem vyhnou. Pak, když přece jen onemocníme, jsme z toho nešťastní. Jak takové situaci předejít?

Správný výběr

Za vším stojí správný výběr přípravku na posílení imunity. Pořádně hledejte, správně vybírejte a rozhodně nedejte jen na poutavé reklamy. Skvělým vodítkem mohou být zahraniční lékařské studie. Ty v tuto chvíli doporučují zejména astaxanthin.

Astaxanthin – přírodní antioxidant

Právě astaxanthin je pokládán za jeden z nejsilnějších antioxidantů v přírodě. Ne nadarmo se mu říká král karotenoidů. Pomáhá odbourávat volné radikály, má antioxidační, protirakovinné a protizánětlivé účinky, snižuje vliv oxidativního stresu na náš organismus, má pozitivní vliv na snížení hladiny cholesterolu v krvi a v neposlední řadě také posiluje imunitní systém.

Pokud se tedy znovu nechcete spálit, raději vybírejte vědecky ověřené doplňky.