Víte proč vaše firma neroste? Pravděpodobně proto, že neefektivně řídíte projekty, špatně komunikujete se zaměstnanci a nemáte přehled v důležitých datech, což vám znemožňuje správným způsobem plánovat. Problémů je možná mnohem více, ale vy o nich nevíte, protože nemáte čas vše sledovat. Řízení firmy se zdá být velmi náročné, ale vše můžete změnit doslova lusknutím prstu. Stačí udělat jediný krok, pořídit si CRM systém, protože to je alfa a omega úspěchu prakticky každé firmy, bez ohledu na její velikost a zaměření.

Co s CRM systémem dokážete?

V první řadě už nebudete muset používat žádné další programy a online nástroje. Nejlepším českým CRM systémem je AutoCRM a tento nástroj dokáže pohltit všechny funkce a implementovat je do jednoho rozhraní. Z jednoho místa můžete řídit celou firmu a mít přístup ke všem důležitým datům a činnostem. Rozhraní systému je přitom velmi přehledné, máte pod sebou seřazené jednotlivé entity podle toho, jakým se chcete věnovat, od projektů až po zaměstnance, fakturaci, kontakty, klienty, kampaně a další.

Můžete odsud úkolovat zaměstnance, sledovat, v jakém stavu jsou projekty a kdy budou dokončené. Můžete se zaměstnanci komunikovat, sledovat jejich docházku i efektivitu a umožnit jim přístup do tohoto systému. Skrze rozhraní můžete nahrávat a sdílet důležité dokumenty. Pod palcem budete mít kompletní komunikaci s klienty, můžete jim i odsud hromadně zasílat nabídky nebo newslettery. U každého klienta také uvidíte všechny potřebné informace, třeba zakázky, probíhající komunikaci nebo jestli vám nedluží peníze za nějakou fakturu. Můžete odsud řídit a sledovat své kampaně. Mnoho důležitých informací budete mít jako na talíři a můžete si je zobrazovat v přehledných grafech, abyste věděli, jak se co vyvíjí. CRM systém je zkrátka v dnešní době pro každou firmu nezbytnost a vy si jí můžete zajistit přímo na webu AutoCRM.cz.