Také se můžete dostat do situace, kdy budete potřebovat větší obnos peněz v krátké době, ale do banky se vám nechce. Využijte možnosti, kterou nabízí autozastavárna Praha, která bere do zástavy všechny druhy automobilů, motocykly, dodávky, ale také stroje stavební, autobusy, obytná auta, karavany a dokonce i veterány. Vše probíhá rychle a peníze můžete mít v hotovosti během chvilky.

Proč právě autozastavárna Praha?

Autozastavárna nabízí odborný a spolehlivý personál, který má dobré znalosti a dlouholeté zkušenosti, co se oceňování týká. Má kapitál, díky kterému vám může vyplatit peníze během chvilky na ruku. Jednání probíhají diskrétně, nejedná se o bazarový prodej, jedná se o zástavu.

Jak vše funguje?

Do zastavárny můžete zavolat nebo vyplnit příslušný formulář, který naleznete na stránce zastavárny. Následně vás budou kontaktovat zaměstnanci, kteří si s vámi domluví schůzku, na níž proběhne ocenění vašeho automobilu a společně projednáte možnou výši zástavy. Délka doby zástavy závisí pouze na vašich potřebách a možnostech. Na pobočce pak se píšete potřebné papíry. Dojde k výplatě domluvené částky a vše je vyřízeno. Vozidlo, přestože bude v zástavě, můžete i nadále využívat dle vašich potřeb.

Pro vyřízení zástavy je potřeba občanský průkaz či pas, příslušný automobil, který má být zapsán do zástavy, velký a malý technický průkaz, kupní smlouva na automobil či faktura, pokud máte servisní knížku, zelená karta a v případě havarijního pojištění i to.

Pokud jste časově vytíženi, nic se neděje, pošlete co nejvíce podkladů, pracovníci autozastavárny připraví vše potřebné, domluví si s vámi schůzku a smlouvu můžete podepsat po předchozí dohodě na předem domluveném místě a v čase, který vám bude vyhovovat.