Přemýšlíte nad zastřešením terasy, ale nevíte, jakou variantu zastřešení zvolit? Pak máme pro vás tip na posuvné zastřešení terasy, které zajistí nejen perfektní ochranu před nepřízní počasí, ale nabídne i řadu dalších výhod. Ne nadarmo jsou pergoly s posuvnou střechou stále populárnější a nachází pevné místo v mnoha zahradách.

Ideální typ zastřešení

Díky posuvné střeše lze posuvnou pergolu zařadit mezi ideální typ zastřešení. Střecha totiž skvěle chrání před ostrými slunečními paprsky, deštěm a větrem. Na rozdíl od jiných pergol s pevnou střechou navíc umožňuje užít si podhled na noční oblohu nebo chytání bronzu přímo na terase. Střechu lze jednoduše zatáhnout kdykoliv chceme. Díky stahovací střeše také nebude pergola stínit interiéru domova.

Posuvná pergola lze také doplnit o řadu doplňků, které z pergoly učiní místo, kde budete moci trávit veškerý volný čas. Mezi často využívané doplňky patří například boční screenové rolety pro více soukromí a lepší stínění, led osvětlení pro trávení času pod pergolou v nočních hodinách a infrazářiče poskytující teplo za chladných dnů.

Elegantní pergola s vysokou odolností

Jedním z charakteristických znaků posuvné pergoly je její moderní vzhled, díky tomu bude na zahradě působit jako významný dominantní prvek. Vzhledem ke svým funkcím a eleganci tak bude pergola s posuvnou střechou obdivována každou návštěvou. Kromě jiného neocenitelnou vlastností pergoly je její odolnost a dlouhá životnost.

Konstrukce pergoly je totiž vyrobena z hliníku, který je charakteristický svou vysokou životností a odolností. Na rozdíl od dřeva není ani potřeba hliníkovou pergolu natírat či o ní pečovat. Posuvná střecha je pak vyrobena z vysoce kvalitní a odolné PVC látky. Díky tomu vám pergola na zahradě vydrží mnoho let.

Posuvná pergola v mnoha variantách

Poznejte i vy výhody pergoly s posuvnou střechou na své terase. Posuvné zastřešení terasy za skvělou cenu nabízí například česká firma Pergotec s. r. o. Vybírat můžete z několika variant. Mimo jiné v nabídce společnosti najdete i pergoly na míru, aby posuvná pergola skvěle zapadla na vaši terasu. Společnost Pergotec se navíc postará o montáž pergoly i veškeré práce kolem.

Více informací zjistíte na webových stránkách společnosti Pergotec s. r. o.