Dokážete si představit kulturní nebo sportovní akci, na které byste neměli možnost se napít? Taková akce by vás jistě nebavila, proto se každý zodpovědný pořadatel snaží zajistit pro každého hosta kvalitní občerstvení, aby si mohl dopřát osvěžení kdykoliv potřebuje. K takové akci je však zapotřebí sehnat nápojové kelímky. Neobejdete se bez dodavatele, který vám obstará tolik kelímků, kolik jen potřebujete a za příjemné ceny, Kompletní sortiment nápojových kelímků najdete na https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-napojove-kelimky-katskup100.php

Jaké kelímky můžete koupit?

Dodavatel Jarico je nejlepší volbou pro dodavatele nápojových kelímků a obalových materiálů, jelikož má široký sortiment, kvalitní produkty a velmi nízké ceny. Oblíbenou a univerzální možností jsou plastové kelímky https://www.jarico.cz/napojove-kelimky-plastove-kelimky-katskup10005.php. Jsou levné a hodí se pro každý nápoj, můžete pořídit hnědo-bílé kelímky na kávu a jiné horké nápoje, bílé plastové kelímky i průhledné kelímky. Skvělou možností je také pořízení zásobníku na kelímky, který vám umožní mít snadno k dispozici další kelímek, když na akci obsluhujete více lidí.

Jestliže vám připadají plastové kelímky příliš měkké a chtěli byste něco bytelnějšího, můžete si objednat kelímky PET a KRYTSAL, jde o pevné kelímky, které se skvěle drží a skvěle se z nich i pije. Univerzální jsou papírové kelímky, které jsou odolné a vhodné pro horké i studené nápoje. Čistě pro horké a teplé nápoje jsou určené kelímky termo EPS, kde zůstane obsah dlouho horký. Ke kelímkům můžete nakupovat i víčka, ta jsou vhodná, aby se nápoj nevylil nebo aby si déle zachoval svou teplotu. Zajistěte si na svou akci kelímky včas a hosté možnost občerstvení jistě ocení.