Ono se to lehce řekne – jdu nakupovat vánoční dárky, ale jak můžete jít nakupovat něco jen tak? Myslíte si, že inspiraci dostanete v obchodě? Buďte připraveni předem a zapomeňte na ty každoroční ponožky, papuče či flašky s alkoholem – což jsou ty klasické záchrany, které nakupujete den před Štědrým dnem, protože vás ona kýžená inspirace v obchodě prostě nenašla.

Maminky a babičky rozhodně ocení něco do kuchyně!

Vzpomeňte si, kde stráví ženská část vaší rodiny nejvíce času? Rozhodně v kuchyni – a to u sporáku. Pokud jí zjednodušíte přípravu jídla a ušetříte jí tak čas, určitě ji potěšíte více než novými rukavicemi. Oblíbenými dárky jsou tyčové mixéry či multifunkční kuchyňští roboti. Určitě neprohloupíte ani při nákupu elektrické kuchyňské váhy, nových nerezových nožů či jen ozdobných kořenek.

S dětmi to zas tak složité nebude

Nicméně, rozhodně záleží na věku vašich dětí. Pro ty nejmenší je to opravdu jednoduché. Kupte jim jakoukoli hračku, která vydává nějaký zvuk a budete ten nejlepší Ježíšek. S těmi dospívajícími už je to horší. Nějakými plyšáky je již rozhodně nedojmete a s oblečením se nemusíte zrovna trefit do toho aktuálního „cool“ trendu. Jediné, čím je nadchnete je rozhodně elektronika. Mobilní telefony, tablety, iPody, notebooky či jiné technické vymoženosti, se kterými se mohou předvést před jejich vrstevníky je to „pravé ořechové“, čím je jistě potěšíte.

A co pro mužské hračičky?

Nejenom dospívající teenageři ocení elektroniku, potěšit jí můžete i svého muže. Užívá si rád technické vymoženosti, ale v srdci je stále tím malým klukem, který si rád hraje? Tady je výběr naprosto jasný! Vyberte si mezi drony na internetu přesně takový, který bude odpovídat požadavkům vašeho muže. Užijte si pak ten pohled, jak se zase vrací do svých klučičích let, kdy si hrával s letadýlkama – holt, doba jde dopředu – a jak mu lépe připomenout to sladké a bezproblémové dětství?