Chystáte se vyměnit starý nábytek za nový nebo si pořídit nějaké bytové doplňky, ale moc se v té široké záplavě celé řady nabídek nevyznáte? Navštivte portál nabytker, který přináší nejen srovnání, ale i inspiraci pro vaše bydlení. Naleznete zde širokou nabídku jednotlivých kousků, ale i nábytkových sestav do každé místnosti vašeho bytu či domu.

Obývací pokoj

Obývací pokoj je místo, kde se většinou schází celá rodina a kam zveme také svoji návštěvu. Měl by tedy být zařízen tak, aby byl pohodlný a každý se v něm cítil dobře. Pohodlí zajistí nejen kvalitní a pohodlná sedací souprava, ale také například taburety. Tento malý, ale šikovný pomocník, má za sebou celkem dlouhou a bohatou historii. Byl to velmi oblíbený kousek nábytku panovníka Ludvíka XIV., který jej používal na svém zámku ve Versailles. Dnešní taburety však trochu změnily svůj vzhled a v současné době tvoří vkusný a designový prvek, který skvěle doplní vybavení nejen obývacího pokoje. Některé z nich disponují i praktickým úložným prostorem.

Ložnice

Ložnice slouží především k odpočinku a ke spánku. Dostatečný spánek zajistí kvalitní postele. Kvalitu posteli zaručí nejen konstrukce, ale i rošt a matrace. Pokud bude nekvalitní jedna část, narušíte tím kvalitu částí zbývajících. Pokud se tedy chystáte kupovat novou postel, nepodceňte výběr ani jednoho z výše jmenovaných komponentů.

Kanceláře

Nábytek si pořizujeme nejen do domácnosti, ale také do zaměstnání. Nejčastěji je to asi vybavení kanceláří. Kromě kancelářského nábytku jsou důležitou částí i kancelářské židle. Kancelářská práce se může zdát na první pohled velmi jednoduchá. Není náročná manuálně, ale je spojena s dlouhodobým sezením u psacího stolu či počítače. Tato činnost přináší celou řadu zdravotních komplikací. Mezi nejčastější patří bolesti zad. Ty se dají, alespoň částečně, eliminovat pomocí pohodlné kancelářské židle.