Těhotenství je krásné období v životě každé ženy. Celá rodina očekává příchod potomka a těší se na nové zážitky spojené s růstem miminka. Během těhotenství je důležité především pohodlí, které maminkám nabízí těhotenská móda. Díky ní mají dostatek místa na rostoucí bříško a některé kousky oblečení mohou nosit i po období těhotenství.

Především pohodlí

Těhotenské kousky jsou přizpůsobené požadavkům těhotných maminek svým střihem, délkou i materiálem. Na prvním místě je především pohodlí, ale každá žena chce být v období těhotenství také krásná. Dopřejte si tedy těhotenské oblečení, které bude nejen pohodlné, ale díky kterému budete vypadat skvěle.

Buďte šik!

I během těhotenství přece chodíte do města, na večeře, výlety a jedete na dovolenou. Devět měsíců je přece jenom dlouhá doba, po kterou potřebujete plnohodnotně žít v pohodlném oblečení. Těhotenská móda nabízí dnes již řadu zajímavých střihů, módní kousky, díky kterým budete in a oblečení, které je vhodné i ke kojení, tedy ho využijete i po porodu. Navíc je těhotenské oblečení opatřeno řadou regulačních systémů, které vám dovolují jej zvětšovat podle toho, jak vaše těhotenské bříško roste. Těmito regulačními systémy jsou často opatřeny kalhoty, legíny i sukně a řešeny jsou buď na knoflíky, šňůrky či kovové cvočky. Díky nim vám bude sukně či kalhoty padnout po celou dobu těhotenství a často je můžete nosit i po porodu, jelikož jsou pohodlné a přizpůsobí se změně postavy. Ideálním místem pro nákup je eshop happymum.cz, který nabízí široký výběr oblečení pro maminky za příjemné ceny.

Letní šaty

Jste-li v očekávání právě v těch nejteplejších měsících, které u nás probíhají, určitě oceníte těhotenské šaty, které jsou ideální volbou v letních měsících. V těhotenských šatech se budete cítit pohodlně a zvládnete přečkat i horké léto, navíc budete vypadat opravdu krásně. Zvolit můžete sportovní verze šatů či elegantnější provedení s květinami či volánky.