Milujete mikiny? Mikiny se staly nedílnou součástí každého šatníku. Ať už upřednostňujete pohodlnost nebo elegantní styl, mikiny jsou ve vaší skříni samozřejmostí. Zatímco mnohé ženy vlastní neznačkové kousky, jiné si zakládají na kvalitě, nikoli na kvantitě. Proto vlastní kupříkladumikinu Diesel, mikinu Armani nebo mikinu značky Pinko. A právě Pinko mikina bude hrát hlavní roli v našich třech outfitech.

Jelikož jsou mikiny těžce kombinovatelné kousky, pojďme si prozradit, s čím ji zkombinovat, abychom se těšili deseti body z deseti, které nám budou uděleny módními kritiky.

Pinko mikina ve spolupráci s plisovanou sukní

Plisované sukně jsou letošním hitem číslo 1. A pravděpodobně se bude jednat i o hit příštího roku. Pokud jednu takovou sukni doma máte, nekombinujte ji jenom s košilemi či elegantními topy. Zkombinujte ji s mikinou, kterou vepředu zakasáte, rukávy pak trochu vyhrnete.

K tomu pak přidejte batůžek, nějaké náramky nebo hodinky s textilním řemínkem a dále pak tenisky. A jeden outfit s pohodlnou mikinou je na světě.

Kombinace s džíny

Jsou pro vás pohodlnější klasické džíny? Pak byste měli si ty nejoblíbenější měly obléknout. Ideální bude, pokud budou upnuté a budou krásně obepínat kotníky. K tomu pak přidejte mikinu, batůžek na záda, vlasy do culíku a kšiltovku na hlavu. Do uší pak připněte náušnice kruhového tvaru, jaké se nosily ve zlatých devadesátkách.

A co na nohy? Buď si nazujte kotníkové boty s gumou po bocích, nebo jsou skvělou volbou i pohodlné tenisky.

Pinko mikina jde ruku v ruce i s kalhotami ke kotníkům

Jste spíše milovníky kalhot ke kotníkům? Pak si jistě lámete hlavu nad tím, jak tento stylový kousek zkombinovat s Pinko mikinou. A ono je to poměrně snadná věc. Stačí si mikinu decentně vepředu zakasat, vzít si k tomu polobotky, případně mokasíny nebo tenisky. A na hlavu ideálně čepici jménem kapitánka, která zachová elegantní look. Kabelka přes rameno je skvělou volbou stejně jako menší batůžek.