Blíží se narozeniny někoho z vašich blízkých? Hledáte originální dárek pro vašeho dědečka či partnera k narozeninám? Přinášíme vám tip na speciální dárek, který potěší mlsouny a milovníky dobrého jídla a pití.

Neutrální dárek

Někdy je velmi těžké koupit dárek vzdálenějším příbuzným či zvolit dárek, který bude více neutrálním Popřemýšlejte nad boxem na míru, který může obsahovat vše, co si jen budete přát. Takový dárek potěší všechny mlsouny. Hledáte-li originální dárky, jste na správném místě.

Originalita

Dárkem, který potěší, ale i originálně překvapí, je BOMBABOX. Jedná se o speciální dárkovou dřevěnou bednu s páčidlem, která je plná nejrůznějších dobrot. Vtipné je, že se obdarovávaný musí do bedny dostat páčidlem, aby si mohl obsah náležitě užívat. Každá bedna je vyrobena ze dřeva a může být potištěna jménem obdarovávaného či číslem jeho věku. Dřevěná bedna tak zaručuje příjemný dárek, ale i vtipnou zábavu. Na přání může být do boxu vložen také vzkaz.

Sestavte si svůj box

Sestavit tak můžete svůj originální box z nabízených produktů či si můžete zakoupit prázdný bombabox a náplň už si vytvoříte sami podle toho, co má obdarovávaný nejraději. Boxy mohou být tematicky laděny, například bedna pro pivaře, bedna pro mlsouny, svalovce, vinaře, whiskaře, pro rumaře či může jít o mix nejrůznějších dobrot. Z pestré nabídky si jistě vybere každý. Boxy jsou ideální dárky pro mlsouny.

Dárek pro každého

Takovýto dárek potěší opravdu každého, zvláště pokud vyberete tématicky laděný box podle toho, co má daná osoba ráda. Miluje váš partner různé druhy rumů? Nebo je spíše příznivcem sportu? Ať tak či onak, dárek mu v tomto případě snadno najdete. Hledáte-li dárek pro dědečka, který je pivař, vyberte mu box pro pivaře, a z dárku bude jistě nadšený. Vybírání vhodného dárku vám tak bude díky bombaboxu velmi usnadněno.