Určitě jste se již někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali něco napsat, vytisknout, odeslat, zavolat, ale technika vás zradila. Přístroj, kterým jste danou akci chtěli provést, prostě stávkoval, odmítal spolupráci s vámi. Co v danou chvíli dělat? Snažíte se problém řešit provizorně, a pokud se vaše laické opravy typu zapnout/vypnout, nechat chvíli „odpočinout“ nebo restartovat, minou účinkem, pak máte před sebou důležitou volbu. Koupit nový přístroj nebo nechat opravit ten starý?

Skoro jako Sofiina volba

„Ze dne na den mi přestal fungovat notebook. Zapnula jsem ho, chvíli to vypadalo, že bude všechno v pořádku, ale pak obrazovka zčernala a konec. Bylo po něm“ pouští se do vyprávění Kamila. „Problém byl, že pracuji z domu, vedu e-shop a denně musím sledovat objednávky, vyřizovat poptávky, sledovat, jestli je ve skladu dostatek zboží, odpovídat na dotazy. Navíc, ten den jsem chtěla přidat asi deset nových produktů, vyhlásit nové akce na celý měsíc. Notebook se mnou, ale vůbec nespolupracoval“ vybavuje si chvíle, které zažila.

„Protože doma nemám záložní notebook, musela jsem situaci řešit. Obvolala jsem pár kamarádů a známých a jeden se nade mnou slitoval a jeden mi na tři dny půjčil. Jenže to můj problém řešilo jen na pár dní. Začala jsem řešit, jestli notebook opravit, dostat z něj data a programy nebo investovat do opravy. Hledala jsem servis notebooku Brno, kde bych jej mohla dát. Objevila jsem RG computer service“ dodává Kamila.

Electronics Notebook Technical Assistance Repair

Poradí a pomohou

„Zvolila jsem je kvůli tomu, že diagnostiku a stanovení ceny celé opravy dělají zadarmo. A čekali na můj názor, zda chci vůbec opravit notebook. Přesně mi popsali, kde je problém, řekli mi, kolik to bude stát, zda se to vyplatí nebo ne. Oprava notebooku se nakonec nekonala, ale získala jsem z něj všechna potřebná data, soubory a programy, takže ve finále mi zachránili vše, co k práci potřebuju“ uzavírá Kamila.