Potěší mlsné jazýčky i ty, kteří si rádi pochutnají na dobře propečeném steaku nebo různých specialitách z mořských ryb. Když se řekne olivový olej, mnoho lidí si možná vybaví lepší zažívání, ale to je jen pomyslná špička ledovce. Tato klasická středomořská plodina, která je využívána už po tisíciletí nejen v kuchyni, ale i v kosmetice, má totiž připravenou řadu zajímavých výhod snad pro každou generaci. Pozitivní účinek na pleť, ale i lepší duševní kondice, to jsou benefity, co jistě nelze opomíjet.

Překvapte své obchodní partnery reprezentativním dárkem

Vybrat dárek k narozeninám nebo jiné sváteční příležitosti je někdy hodně obtížné, zvláště pokud se nechcete opakovat a hodláte vymyslet opět něco nového a nevšedního. Totéž platí, pokud hledáte ten nejvhodnější dárek pro obchodní partnery, kde máte také příležitost zazářit a měli byste volit tak, abyste na první pohled zaujali. Příliš ani nezáleží na tom, v jakém oboru konkrétně podnikáte, protože existují univerzální možnosti, s nimiž potěšíte majitele tuzemských i zahraničních firem nebo jejich zástupce. Kdo totiž daruje olivový olej, tak dobře ví, jaké zdraví v těchto malých lahvičkách nabízí. Stejně tak je ve hře i řada nových chutí a vůní, olej s aroma po banánech nebo posečené trávě vás vyzývá k ochutnání, alespoň na špičku lžičky…

Vhodné dárky pro muže se někdy také těžko hledají a klišé v podobě motoristické tématiky nebo lahve alkoholu už nejsou vůbec populární. Pokud je váš manžel rád v kuchyni a s oblibou připravuje novinky mezi recepty, pak je volba celkem jasná – dobrý olivový olej se určitě hodí do sbírky, stačí už si jenom vybrat, protože odrůd se nabízí celá řada. Nebo máte chuť nasbírat celou kolekci a připravit si různá jídla k nedělnímu obědu?