Tatry jsou nejkrásnějším slovenským bohatstvím, které Slovákům závidí každý, kdo sem jednou zavítá. Panenská a přitom divoká a zachovalá příroda, nádherné hory a mnoho místa pro relaxaci, sport a turistiku. Ať už milujete chození po horách nebo lyžování, měli byste Tatry navštívit. Své kouzlo mají Vysoké i Nízké Tatry.

Ubytování v Nízkých Tatrách

Jestliže hledáte hotel v Nízkých Tatrách, jistě jste zjistili, že se vám nabízí nespočet možností ubytování. Nejkrásnější hotely jsou ty, které se nacházejí přímo v krásné slovenské přírodě, patří mezi ně i hotelový komplex Björnson, který je jedním z nejznámějších hotelů Nízkých Tater a nabízí hned několik možností ubytování. Lze se ubytovat v původním hotelu Björnsonka, ve Ville, v Hostelu a v nových chatkách TREE HOUSES. Hotel je přímo uprostřed lyžařského centra Jasná, v Demänovské dolině.

Velmi často je vyhledávaný hotel u hory Chopok, která je třetím nejvyšším vrcholem Nízkých Tater. Jelikož se hotel nachází přímo pod lanovkou na Chopok, máte tuto horu jako na dlani a můžete si udělat krásný výlet. Možnosti ubytování v hotelu potěší vyznavače luxusu i minimalisty. Největším unikátem jsou dvojchatky TREE HOUSES, které jsou v severském designu a v harmonii s okolní přírodou. Nikde jinde takové ubytování nezažijete. Hotel je otevřený i pejskařům a pokud sem přijedete za lyžováním, budete zde jako v ráji, jelikož je hotel přímo na svahu. Shlédněte stránky hotelu bjornsonka.sk a pokochejte se krásou hotelu i okolní přírody. Pokud vás zaujme, můžete si zde rovnou zarezervovat místo a užít si krásnou dovolenou. Prostředí Nízkých Tater si zajisté získá vaše srdce, mnoho lidí uchvátí natolik, že se sem rádi vrací každý rok.