Tak tuhle otázku si většinou pokládá prakticky každá žena, která stojí před přeplněnou skříní. Muži takové problémy opravdu nemají. Teda – většina z nich. Existuje ale i celkem nemalé procento těch, kteří se o sebe starají a jednou za pár let prostě obnoví celý svůj šatník.

Buď z toho důvodu, že jejich oblečení je již nemoderní či proto, že se oženili a jak to tak bývá – přibrali – a již se do ničeho nevlezou.

Ať už je to tak nebo tak a vy potřebujete nutně nové oblečení, začněte postupně a vyberte pánská trička. Ideálním místem na nákup je Taxido.cz, můžete si jich vybrat z nepřeberného množství v přijatelné cenové kategorii. Na výběr máte trička jednobarevné, trička s potisky měst, s nápisy či dokonce částečně elegantní mužské polokošile. Je jen pouze na vás, co si z tohoto pestrého výběru vyberete a v čem se budete líbit ženám ve vašem okolí – jistě o to stojíte.

Každý potřebuje mikinu

Ale trička nejsou samozřejmě to jediné, čím je třeba váš šatník vyplnit. Na léto vám jistě budou stačit – ale co potom? Přijde podzim a období pro pánské mikiny. Vyberte si z pestré škály různobarevných mikin – ať už se zipem či mikin přes hlavu, sportovní mikiny s kapucí či elegantnější bez kapuce. Je libo mikinu s nápisem či raději s potiskem? Dejte si s výběrem na čas, přece jen to bude na podzim prakticky ten první kus oblečení, který na vás ostatní uvidí – a jak je známo, mnoho lidí dá na první dojem – a přece byste si ho nechtěli zkazit, co říkáte?

Ale hlavně musíte dát pozor na kombinaci barev a vzorů trička s mikinou. Nemůžete si například obléci pruhované tričko a kostkovanou mikinu. To je opravdový vrchol nevkusu, který odradí každou ženu alespoň průměrně znalou módy. I barvy musíte ladit střízlivě. Pokud zvolíte barevnou mikinu, dejte si pod ní jen jednobarevné neutrální triko a naopak. Přílišná odvaha by se vám v tomto případě nemusela vyplatit.