Patříte mezi zaměstnavatele, kteří bojují s nedostatkem kvalitních zaměstnanců, ačkoliv nabízíte mnoho benefitů a výhodné platové podmínky? Máte firmu v Olomouckém kraji a potřebujete přitáhnout nové pracovníky? Nabídka slušného ubytování je často pro mnoho pracovníků rozhodující při výběru firmy, kde se rozhodnou pracovat. Vidina vyššího výdělku sice spoustu lidí přinutí dojíždět i stokilometrovou vzdálenost za prací, ovšem dlouho se takový životní styl vydržet nedá.

Zajistěte svým zaměstnancům kvalitní ubytování

Ať už sháníte zaměstnance na neurčitou dobu či k sezónním pracím nebo brigádníky ke splnění jednorázové zakázky a podnikáte v okolí Olomouckého kraje, nabízí ubytování Loštice, malebné městečko, které leží na jihu šumperského kraje. Městečko, které má kolem 3000 obyvatel, je známé především výrobou olomouckých tvarůžků.

Ubytovna v Lošticích

Ubytovna v Lošticích je ideálním místem pro vaše zaměstnance, kteří si zde efektivně odpočinou po namáhavém pracovním dni v nově zkolaudované ubytovně, která nabízí třicet dvoulůžkových pokojů ve dvou patrech. Všechny pokoje jsou vybaveny lednicí, stolem se židlemi, skříněmi a nočními stolky, které jsou opatřeny zámky, sušáky a ložním prádlem.

Ubytovaní mohou využívat přilehlé parkoviště a společnou kuchyň, která je v obou patrech. V kuchyních je pro ubytované připravena rychlovarná konvice, varné desky, mikrovlnné trouby a pračky. Kromě toho jsou k dispozici různé automaty na kávu a jiné občerstvení.

Sociální zařízení je na každém patře společné pro všechny ubytované.

Pro zahnání nudy a bližší kontakt s rodinou a blízkými je k dispozici připojení wi-fi 24 hodin denně.

Chystáte se za prací do olomouckého kraje?

Ubytovna neslouží pouze zaměstnavatelům, využít ji může prakticky kdokoliv na neomezenou dobu. Ubytování Loštice a okolí je dostupné všem, ať už vás do šumperského okresu zavede vaše práce či soukromé záležitosti.